Liczba tygodnia

Kliknij→

Szóste miejsce zajęła reprezentacja Polski w finale Speedway of Nations

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Szóste miejsce zajęła reprezentacja Polski w finale Speedway of Nations
fot. Motor Lublin
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

PKN Orlen został sponsorem tytularnym dwóch rund Grand Prix, które odbędą się w Lublinie. Turnieje zaplanowane są 6-7 sierpnia na stadionie przy al. Zygmuntowskich 5 w Lublinie.

 

– Cieszymy się, że PKN Orlen został sponsorem tytularnym dwóch rund Speedway Grand Prix, które zorganizujemy w Lublinie. Mam nadzieję, że właśnie dzięki współpracy będziemy mogli jeszcze bardziej podnieść poziom organizacyjny i sportowy wydarzenia. Jesteśmy bardzo zadowoleni mogąc mieć w swoim gronie właśnie takiego sponsora, którego podobnie jak nas cechuje dążenie do bycia najlepszym – komentuje Jakub Kępa, prezes Motoru Lublin.

– Żużel jest jedną z najpopularniejszych motosportowych dyscyplin w Polsce, posiadającą również rzeszę wiernych fanów poza jej granicami. Od kilku lat jesteśmy z nią związani poprzez sponsoring Żużlowej Reprezentacji Polski, a od dwóch lat poprzez Bartosza Zmarzlika – dwukrotnego Indywidualnego Mistrza Świata i tegorocznego Indywidualnego Mistrza Polski. Poprzez sponsoring zawodników i wydarzeń żużlowych wzmacniamy skojarzenia marki Orlen z dyscypliną, która ma w Polsce wielkie tradycje i wspaniałe sukcesy. Jestem przekonana, że FIM Speedway Grand Prix w Lublinie dostarczy kibicom wielu wspaniałych emocji – zaznacza Agata Pniewska, dyrektor Biura Marketingu Sportowego, Sponsoringu i Eventów PKN Orlen.

Dodajmy, że Orlen to nie tylko nowoczesny gracz na rynku paliw i energetyki oraz największa firma w Europie Środkowo-Wschodniej, ale także najaktywniejszy sponsor sportu w Polsce. Poprzez swoje działania wspiera liczne dyscypliny motorsportu, wśród nich żużel, rajdy i wyścigi samochodowe. Koncern angażuje się w siatkówkę, lekkoatletykę, kolarstwo, piłkę ręczną oraz nożną. Jest również sponsorem strategicznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej oraz Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego.

Grand Prix w Lublinie odbędzie się 6 i 7 sierpnia. Będą to kolejno rundy numer pięć i sześć.