Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle punktów po dwóch turniejach IMP mają Bartosz Zmarzlik oraz Dominik Kubera

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów po dwóch turniejach IMP mają Bartosz Zmarzlik oraz Dominik Kubera
żyto
Piotr Żyto zuzel.falubaz.com
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Stelmet Falubaz Zielona Góra dosyć nieoczekiwanie uległ w Gdańsku, nie wywalczając nawet punktu bonusowego. Po meczu w zielonogórskim obozie atmosfera była bardzo gęsta.

 

ŻUŻEL MOŻESZ OBSTAWIAĆ DO 500 ZŁOTYCH BEZ RYZYKA W FUKSIARZ.PL. ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ

Zielonogórzanie po raz drugi w tym sezonie muszą przełknąć gorycz porażki, choć ta klęska w Gdańsku wydaje się być bardziej bolesna. – Gospodarze mieli ogromną chęć wygranej i byli wytrwali w tym co robią. Ciężko powiedzieć, co tak naprawdę stało się z naszą drużyną, może to chwilowe rozprężenie. Wybrzeże było osłabione brakiem Jamroga i Trofimova, ale to jest tylko sport. Ciężko wygrać mecz, kiedy jeden z liderów robi jeden punkt. Ta porażka nas boli, ale trzeba koncentrować się na kolejne spotkanie – powiedział szkoleniowiec Stelmet Falubazu, Piotr Żyto na łamach portalu polskizuzel.pl

Przypomnijmy, że po meczu w mocnych słowach wypowiedział się Mateusz Tonder. Trener Piotr Żyto bije się w pierś i przyznaje, że decyzja o puszczeniu słabo spisującego się Rohana Tungate’a była błędna. – W końcówce Tungate powiedział mi, że znalazł dobre przełożenia i czuje się na siłach, aby dobrze pojechać. Dlatego dałem mu koleją szansę. Przyznaję się, że to był mój błąd i powinienem dać szansę Mateuszowi Tonderowi. Uległem sugestii zawodnika, że sobie poradzi – wyjaśnił.

Słaba postawa Australijczyków w ostatnich meczach z pewnością musi dać do myślenia szkoleniowcowi. Dodatkowo takie wypowiedzi jak ta Mateusza Tondera nie wpływają dobrze na atmosferę w zespole. Czas pokaże, czy w Stelmet Falubazie będą czynione konkretne ruchy.