Główny partner portalu

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Piotr Pawlicki w niedzielę zakończył sezon 2021. Jeden z liderów Unii Leszno w pierwszych dniach przerwy międzysezonowej postanowił „uporządkować” swoje sprawy zdrowotne, a wkrótce przejdzie operację kontuzjowanego barku.

 

– Ostatni mecz w Gorzowie to było zakończenie sezonu ekstraligowego oraz mojego. Przede wszystkim chciałbym bardzo podziękować całej drużynie Fogo Unii Leszno, moim wszystkim sponsorom oraz wam kibicom za wsparcie podczas całego sezonu. To był ciężki, a zarazem ciekawy sezon, który jak każdy poprzedni dużo nauczył – przekazał kapitan Unii w social mediach. – Ja aktualnie czekam już na operacje lewego barku w Rehasport, naprawiam szkody po wypadku w połowie sezonu. Po zabiegu czeka mnie kilka tygodni rehabilitacji i wracam do pełni sił – dodał.

Pawlicki odniósł kontuzję podczas eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Świata. Nie była ona przyczyną przerwy w startach, jednak bez wątpienia doskwierała zawodnikowi Unii Leszno. W PGE Ekstralidze wystąpił we wszystkich osiemnastu meczach Byków, notując średnio 1,667 punktu na bieg.