Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle punktów po dwóch turniejach IMP mają Bartosz Zmarzlik oraz Dominik Kubera

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów po dwóch turniejach IMP mają Bartosz Zmarzlik oraz Dominik Kubera
Szymon Woźniak Foto: Tomasz Przybylski // GESS.PL
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Moje Bermudy Stal Gorzów rozpoczęła prezentację zawodników, którzy będą w drużynie w sezonie 2023. Jako pierwszy przedstawiony został Szymon Woźniak. Kolejne ogłoszenia czekają na kibiców podczas jutrzejszego spotkania z Fogo Unią Leszno.

 

W ostatnich dniach bardzo dużo działo się wokół żużlowców dziewięciokrotnych mistrzów Polski. Każdy z czołowej czwórki seniorów otrzymał od innych klubów interesujące oferty. Zgodnie z naszymi informacjami, Woźniak nie zdecydował się jednak na zmianę barw po sezonie.

– Drodzy kibice, mam dla Was dobrą wiadomość. Chciałbym Wam przekazać, że zostaję z Wami, zostaję w Stali Gorzów na sezon 2023. Bardzo się z tego faktu cieszę, mam nadzieję, że wy również. Chciałbym Was bardzo serdecznie zaprosić na jutrzejszy mecz. O 16.30 zmierzymy się na naszym stadionie z Unią Leszno. Tam czekają Was kolejne niespodzianki – powiedział Woźniak w specjalnym nagraniu.

Jak informowaliśmy wcześniej, niebawem powinno dojść do ogłoszenia przedłużenia umów z Martinem Vaculikiem i Andersem Thomsenem. Słowak i Duńczyk również nie zamierzają zmieniać klubu.

CZYTAJ TAKŻE:

Żużel. Wielkiej rozbiórki Stali nie będzie? Nieoficjalnie: Thomsen, Vaculik i Woźniak mają zostać w klubie! – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)