fot. Sebastian Daukszewicz
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Tuż przed startem sezonu Kolejarz Opole traci trzeciego zawodnika. Na jednym z treningów przy Wschodniej młodzieżowiec Jakub Oleksiak zaliczył bardzo groźnie wyglądający upadek. Wychowanka Unii Leszno czeka teraz długa przerwa w startach.

 

W lutym Kolejarz Opole przekazał informację o zakończeniu kariery przez jednego ze swoich wychowanków, Kacpra Linek-Rekusa. Działacze szybko zaczęli prześwietlać rynek w poszukiwaniu wzmocnień w tej formacji. Padło na Jakuba Oleksiaka, który już w ubiegłym sezonie startował dla Kolejarza w rozgrywkach juniorskich. Pech chciał, że na treningu wychowanek Unii Leszno groźnie upadł, a pierwsze diagnozy mówią o złamanych obu kości przedramienia. Czeka go więc dłuższa przerwa w startach.

Żużel. Jest nowy terminarz KLŻ! Play-offy jednak nie dla wszystkich

Żużel. Zapadła decyzja w KLŻ! Fani będą niepocieszeni

Przypomnijmy, że to nie pierwsza w tym sezonie kontuzja zawodnika Kolejarza. Opolanie na jednym z pierwszych treningów stracili też swojego lidera, Mathiasa Thornbloma. Na inaugurację Krajowej Ligi Żużlowej, która odbędzie się już 30 marca, podopieczni Marcina Sekuli pojadą w okrojonym składzie.