Finał Speedway of Nations – dzień 2.

2020-10-17 19:00:00

Finał PGE Ekstraligi: Fogo Unia Leszno – Moje Bermudy Stal Gorzów 59:30 (103:76)

2020-10-11 19:15:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław – RM Solar Falubaz Zielona Góra 50:40

2020-10-11 16:30:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno 46:44

2020-10-09 20:30:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: RM Solar Falubaz Zielona Góra – Betard Sparta Wrocław 37:32

2020-10-09 18:00:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław 55:34 (99:80)

2020-10-04 19:15:00

Zakończona

Przejdź

Żużel. Paweł Woźniak, właściciel firmy DPV Logistic: Grudziądz był najbliżej

O sponsora w czarnym sporcie nie jest najłatwiej. Dziś aż dwóch jednocześnie pozyskał klub z Grudziądza. Jednym z nich została bydgoska firma DPV Logistic, kierowana przez Pawła Woźniaka. Odpowiedź na pytanie, dlaczego potentat w dziedzinie logistyki wsparł właśnie ekipę z Miasta Ułanów, przedstawiamy w poniższej rozmowie.

Panie Pawle, co sprawiło, że zdecydowaliście się na sponsorowanie drużyny z Grudziądza?

Na pewno to, że kocham żużel (śmiech – dop.red). A tak na poważnie, to przyznam, że jako firma mieliśmy wiele propozycji współpracy z różnych klubów żużlowych. Na Grudziądz zdecydowaliśmy się dlatego, że od Bydgoszczy jest najbliżej pod względem odległościowym i sercowym. Ponadto, drużyna z Grudziądza startuje w PGE Ekstralidze, co też nie było bez znaczenia, jeśli chodzi o kwestie marketingowe. Mamy nadzieję, że współpraca będzie fajnie się rozwijała. 

Jakieś zadania sportowe przed klubem są postawione? 

Absolutnie nie. Mamy nadzieję, że zespół pokaże się z jak najlepszej strony w rozgrywkach, pomimo faktu, że wiele osób z urzędu skazuje go na spadek. Sport, i to nie tylko ten żużlowy, ma jednak to do siebie, że nie zawsze faworyci wygrywają, a ci co mają spaść spadają. 

Pytanie retoryczne. Jesteście z firmą ZooLeszcz w nazwie zespołu z województwa kujawsko-pomorskiego. Budżet marketingowy firmy mocno zubożeje?

Oczywiście, że to pytanie retoryczne (śmiech – dop.red). Na pewno zubożeje, a o ile, to niech pozostanie tajemnicą handlową.

Jedno mnie osobiście dziwi. Zarówno DPV, jak i ZooLeszcz wspierały Polonię Bydgoszcz. Teraz będzie Grudziądz. Wielu kibiców szuka w tym ruchu drugiego dna…

Zupełnie niepotrzebnie. W tym ruchu nie ma żadnych podtekstów. Mówię to z pełną odpowiedzialnością. Bydgoszcz to profesjonalny klub, z dużą ilością sponsorów. Nie ucinamy absolutnie tematu Bydgoszczy. Jak wiadomo, wspieramy choćby Adriana Gałę. Teraz pora na jeszcze jeden rozdział aktywności marketingowej DPV pod tytułem “PGE Ekstraliga i GKM Grudziądz”. Bydgoszcz zawsze wspieraliśmy jako firma na tyle, na ile mogliśmy i na ile było to pożądane marketingowo. Polonia to klub, który był i zawsze będzie mojemu sercu bliski.

Rozmawiał ŁUKASZ MALAKA

CASH BROKER

4 Responses

  1. Sprawa ma drugie dno. Ale zarówno Paweł, jak i Zbyszek są zbyt klasowymi ludźmi, by mówić o tym głośno. A tym dnem jest rodzina K. I chodzące dno, Przemysław K

  2. TechnoVikingAmericano skąd taka nagła zmiana frontu. Już Zooleszcz i DPV Logistic nie są beeee? A może tylko trzeba zachować pozory?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.