Główny partner portalu

Paweł Przedpełski. Fot. Róża Koźlikowska - @FotRose
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Paweł Przedpełski ostatnie dni skupiał się na rehabilitacji i dojściu do zdrowia po kontuzji, której doznał podczas meczu ligi szwedzkiej. Żużlowiec eWinner Apatora Toruń mógł też trochę więcej czasu spędzić z rodziną. A to było szczególnie wskazane, bowiem we wtorek Przedpełski został ojcem.

 

– Chciałbym podziękować mojej narzeczonej Michalinie za wspaniałą córeczkę Rozalkę, która urodziła się we wtorek o godz. 11:36. Dziękuję Kochanie za Twoją miłość, poświęcenie i trud jaki przeżyłaś. Brałem udział w porodzie i mogę powiedzieć, że jest to niesamowite i wspaniałe przeżycie dla faceta. Zobaczyć nasze dziecko od pierwszej sekundy życia… Uczucie nie do opisania. Nie wyobrażam sobie, byś była tam sama. Chciałbym także podziękować całemu personelowi izby porodowej szpitala za wspaniałą serdeczną atmosferę, zrozumienie, opiekę i pomoc w czasie porodu. Tata Paweł – przekazał Przedpełski w social mediach.

Młodym rodzicom i maleństwu gratulujemy i życzymy dużo zdrowia. A Przedpełskiego będziemy oglądać podczas najbliższego spotkania eWinner Apatora – w piątek, 20 sierpnia, torunianie zmierzą się z Moje Bermudy Stalą Gorzów.