Nazar Parnicki
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Choć większość kibiców spodziewała się nudnego pojedynku w Lesznie, to fani, którzy wybrali się na stadion nie mogą narzekać. Fogo Unia stawia się Orlen Oil Motorowi Lublin i dzielnie walczy w osłabieniu. Show ponownie kradnie Nazar Parnicki, który swoją jazdą zezłościł… Fredrika Lindgrena.

 

17-latek wiele razy pokazywał już pazur w swojej jeździe. W zeszłym tygodniu zawzięcie walczył z Maciejem Janowskim. Tym razem na dzień dobry starł się z Fredrikiem Lindgrenem. Ukrainiec ostro wszedł pod Szweda, a między zawodnikami doszło do kontaktu. Starszy zawodnik próbował ścigać rywala, ale nie była to skuteczna pogoń. Parnicki dopisał sobie punkt.


Żużel. Parnicki znów rozkochuje w sobie kibiców! Skomentował zażartą walkę z Janowskim – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Nietypową sytuację mieliśmy tuż po zakończeniu biegu. Wicemistrz świata lekko wyjechał przed młodszego kolegę i próbował go kopnąć. Uchwyciły to kamery stacji Eleven Sports.

Dodajmy, że kolejna potyczka tych dwóch zawodników również zakończyła się wygraną Parnickiego. Tym razem Ukrainiec pokonał całą stawkę.