Bogusław Nowak, Eugeniusz Błaszak, Kamil Cieślar
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

O wielu lat Fundacja PZM zbiera środki na pomoc tym zawodnikom, którzy tworzyli historię sportu żużlowego w Polsce oraz wspomaga tych, którzy wskutek kontuzji przedwcześnie zakończyli przygodę z żużlem. W tym roku znów dołączamy do akcji Fundacji PZM i zachęcamy do tego naszych czytelników.

 

Na naszych łamach corocznie odbywa się akcja Żużlowa Paczka, która cieszy się sporym zainteresowaniem czytelników. W tym roku z pomocą startujemy zdecydowanie wcześniej. Regularnie na naszych łamach będziemy informowali o odbywających się licytacjach, z których dochód tradycyjnie zasili konto Fundacji PZM. 

– Na pewno warto pomagać tym zawodnikom, którzy tworzyli historię sportu żużlowego. Powiedzenie głosi, że bez pamięci o historii nie ma bowiem przyszłości. Wszystkich serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszej akcji – mówi Łukasz Malaka, menager naszego portalu.

W pomoc Fundacji PZM włącza się również stacja Motowizja, która w tym roku ponownie transmituje drugoligowe rozgrywki. 

– Zawsze popieram szlachetne akcje, a tym bardziej, jeśli dotyczą one sportów motorowych. Mam nadzieję, że z naszą pomocą uda nam się znacząco wesprzeć Fundację PZM w tym sezonie – komentuje prezes stacji, Krzysztof Mikulski. Zadowolenia z faktu chęci pomocy Fundacji PZM nie kryje przewodniczący GKSŻ. 

– Co roku staramy się pomóc byłym zawodnikom na tyle, na ile jest to możliwe. Mam nadzieję, że pomoc ze strony portalu PoBandzie oraz stacji Motowizja pomoże nam nagłośnić działania Fundacji i wspomóc byłych zawodników – podsumowuje Piotr Szymański.

Koleymi przedmiotem na licytacji w ramach tej akcji są:

– plastron Kaia Huckenbecka

– koszulka Stali Gorzów z autografami