Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle sezonów Bydgoszcz czeka na Ekstraligę

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle sezonów Bydgoszcz czeka na Ekstraligę
Bogusław Nowak, Eugeniusz Błaszak, Kamil Cieślar
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

O wielu lat Fundacja PZM zbiera środki na pomoc tym zawodnikom, którzy tworzyli historię sportu żużlowego w Polsce oraz wspomaga tych, którzy wskutek kontuzji przedwcześnie zakończyli przygodę z żużlem. W tym roku znów dołączamy do akcji Fundacji PZM i zachęcamy do tego naszych czytelników.

 

Na naszych łamach corocznie odbywa się akcja Żużlowa Paczka, która cieszy się sporym zainteresowaniem czytelników. W tym roku z pomocą startujemy zdecydowanie wcześniej. Regularnie na naszych łamach będziemy informowali o odbywających się licytacjach, z których dochód tradycyjnie zasili konto Fundacji PZM. 

– Na pewno warto pomagać tym zawodnikom, którzy tworzyli historię sportu żużlowego. Powiedzenie głosi, że bez pamięci o historii nie ma bowiem przyszłości. Wszystkich serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszej akcji – mówi Łukasz Malaka, menager naszego portalu.

W pomoc Fundacji PZM włącza się również stacja Motowizja, która w tym roku ponownie transmituje drugoligowe rozgrywki. 

– Zawsze popieram szlachetne akcje, a tym bardziej, jeśli dotyczą one sportów motorowych. Mam nadzieję, że z naszą pomocą uda nam się znacząco wesprzeć Fundację PZM w tym sezonie – komentuje prezes stacji, Krzysztof Mikulski. Zadowolenia z faktu chęci pomocy Fundacji PZM nie kryje przewodniczący GKSŻ. 

– Co roku staramy się pomóc byłym zawodnikom na tyle, na ile jest to możliwe. Mam nadzieję, że pomoc ze strony portalu PoBandzie oraz stacji Motowizja pomoże nam nagłośnić działania Fundacji i wspomóc byłych zawodników – podsumowuje Piotr Szymański.

Koleymi przedmiotem na licytacji w ramach tej akcji są:

– plastron Kaia Huckenbecka

– koszulka Stali Gorzów z autografami