Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Bardzo ciekawie zapowiada się nadchodzące starcie Cellfast Wilków Krosno z Arged Malesą Ostrów Wielkopolski. Dwie ekipy, które przed sezonem były w gronie typowanych do awansu zmierzą się w niedzielne popołudnie. Dobre informacje przekazał Tobiasz Musielak. Kapitan ostrowian wystąpi w spotkaniu.

 

W ostatnich tygodniach nie oglądaliśmy 30-latka na torze. Po upadku w Anglii zawodnik ostrowian zmagał się z urazem obojczyka. Opuścił przez to pojedynek z rzeszowianami, w którym Arged Malesa ledwo wydarła wygraną. W Krośnie krajowego lidera jednak nie zabraknie.

– Mogę to już potwierdzić, że dziś rano trenowałem w Ostrowie. Czuję się na tyle dobrze, żeby wystartować w Krośnie w niedzielę. To informacja z tych pozytywnych. Ja też już nie mogę się doczekać – powiedział Musielak na antenie Eleven Sports.

Żużel. Parnicki znów szaleje! Prawie dostał… kopa od Lindgrena! – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Unia postawiła się mistrzom! Zmarzlik bezbłędny, Przyjemski z dwucyfrówką! (RELACJA) – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Co ważne, zawodnik dobrze się czuł podczas pierwszego wyjazdu na tor po kontuzji. – Jeździło się normalnie. Trzy tygodnie dla żużlowca to nie jest długa przerwa. Było całkiem spoko – dodał podopieczny Mariusza Staszewskiego.

Starcie krośnieńsko-ostrowskie rozpocznie się o godz. 14. Transmisja w Canal+Sport 5.