Główny partner portalu

Żużel. Ostrovia z transferem last minute. Kaczmarek dołączył do ekipy z Wielkopolski

Daniel Kaczmarek. Foto: KŻ Orzeł Łódź
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Podczas tegorocznego okienka transferowego działacze klubów żużlowych postanowili poczekać z prezentacją niektórych zawodników do ostatnich godzin wyznaczonych przez regulamin. W sobotni wieczór o nowym żużlowcu poinformowali między innymi sternicy Arged Malesa TŻ Ostrovii Ostrów Wielkopolski. Zawodnikiem drużyny ze stadionu przy Piłsudskiego został Daniel Kaczmarek.

Kaczmarek był łączony z ekipą z Ostrowa Wielkopolskiego od pierwszych dni okienka transferowego. Negocjacje zawodnika z klubem nieco się przedłużyły, ale ostatecznie ustalił on szczegóły kontraktu z szóstą drużyną eWinner 1. Ligi 2020. Tym samym 23-latek po dwóch latach opuścił zespół Unii Tarnów.

– Właśnie podpisałem kontrakt z Ostrovią Ostrów. Mam nadzieję, że to będzie sezon udany zarówno dla mnie, jak i dla klubu. Zapraszam wszystkich kibiców na stadion. Do zobaczenia! – powiedział Kaczmarek w materiale przygotowanym przez ostrowski klub.

fot. materiały prasowe TŻ Ostrovii

Ostrowianie mają zatem dziesięciu zawodników w kadrze na sezon 2021. W zespole prowadzonym przez Mariusza Staszewskiego poza Kaczmarkiem znajdują się: Nicolai Klindt, Oliver Berntzon, Tomasz Gapiński, Adrian Cyfer, Patrick Hansen, Sebastian Szostak, Jakub Krawczyk, Kacper Grzelak i Jakub Poczta.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Żużel. W Marcu jak w garncu (1): Ziewający dziennikarze i wspaniałomyślni żużlowcy