fot. Sebastian Siedlik/media klubowe Unii Tarnów
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Przemysław Konieczny jest kolejnym zawodnikiem, u którego stwierdzono zakażenie koronawirusem. W związku z tym, Jaskółki przystąpią do meczu ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk bez swojego najlepszego juniora.

Konieczny w zeszłym sezonie pokazywał się z dobrej strony. Wykręcił on średnią 1,156 punktu na bieg i wraz z Mateuszem Cierniakiem tworzył mocny duet młodzieżowców ekipy ze stadionu przy Zbylitowskiej. W hitowym starciu z gdańszczanami 20-latek nie będzie mógł jednak wystąpić.

– Niestety badanie wykazało pozytywny wynik u juniora Jaskółek – Przemysława Koniecznego. Zawodnik Unii Tarnów został poddany obowiązkowej 10 dniowej izolacji. Tym samym nie będzie mógł wystąpić w najbliższym meczu Jaskółek ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk w najbliższy poniedziałek 5 kwietnia – napisano w komunikacie tarnowian.

Przypomnijmy, że starcie tarnowian z gdańszczanami zaplanowane jest na poniedziałek, na godz. 15.30. Pierwszym meczem Koniecznego będzie natomiast starcie drugiej kolejki, w której Unia uda się na teren Orła Łódź.