Liczba tygodnia

Kliknij→

Zaledwie tyle punktów zdobył w siedmiu startach dla Betard Sparty Wrocław w ostatnim meczu Tai Woffinden

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Zaledwie tyle punktów zdobył w siedmiu startach dla Betard Sparty Wrocław w ostatnim meczu Tai Woffinden
lokomotiv
lokomotive.lv
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

W niedzielę 22 maja w ramach 6. kolejki 2. Ligi Żużlowej Optibet Lokomotiv Daugavpils podejmie na własnym obiekcie Metalika Recycling Kolejarza Rawicz. Oba zespoły podały już zestawienia na zbliżające się spotkanie.

 

ŻUŻEL MOŻESZ OBSTAWIAĆ DO 500 ZŁOTYCH BEZ RYZYKA W FUKSIARZ.PL. ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ

Szkoleniowiec gospodarzy, Nikołai Kokin, nie będzie mógł skorzystać z usług Rene Bacha, który wraz z Nickim Pedersenem uległ koszmarnemu wypadkowi podczas meczu ligi duńskiej. W jego miejsce został desygnowany doświadczony Kjastas Puodżuks, który po pierwszym spotkaniu nie miał więcej okazji do startów.

Adam Skórnicki zdecydował się na roszady w składzie. Niespodziewanie zabrakło miejsca dla Sama Mastersa, a w jego miejsce pojedzie również Australijczyk, Ryan Douglas. Kolejną szansę dostanie za to Matic Ivacic. Do składu powraca Tom Brennan, natomiast podobnie jak u Łotyszy, nie jest jeszcze znane nazwisko drugiego juniora.

Start meczu zaplanowano na godzinę 17:00

Optibet Lokomotiv Daugavpils: 9. Jewgienij Kostygow, 10. Daniił Kołodinski, 11. Adam Ellis, 12. Kjastas Puodżuks, 13. Nick Morris, 14. Ricards Ansviesulis, 15. –

Metalika Recycling Kolejarz Rawicz: 1. Damian Dróżdż, 2. Damian Baliński, 3. Matic Ivacic, 4. Ryan Douglas, 5. Daniel Kaczmarek, 6. Tom Brennan