Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle punktów zdobyła reprezentacja Polski podczas DME na torze w Poznaniu

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów zdobyła reprezentacja Polski podczas DME na torze w Poznaniu
Jakub Krawczyk i Mateusz Szczepaniak. fot. Jarosław Pabijan
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Przerwa od rozgrywek ligowych to zawsze intensywny czas dla żużlowych prezesów. W tym okresie odbywają oni liczne rozmowy ze sponsorami, dopinają umowy i pracują nad spełnieniem wymogów licencyjnych. Idealnym przykładem są działania Waldemara Górskiego. Sternik beniaminka PGE Ekstraligi w ostatnich dniach potwierdził przedłużenie umów z trzema kluczowymi sponsorami.

 

Mowa oczywiście o kontraktach z braćmi Garckarkami, a także firmami Arged oraz Malesa. AutoPartner Garcarek jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm w świecie żużlowym, a prezes i zawodnicy niemal na każdym kroku podkreślają, że bez niej historyczny awans do PGE Ekstraligi nie byłby możliwy. Arged i Malesa natomiast partnerzy znani z nazwy beniaminka. Razem są sponsorami tytularnymi klubu od sezonu 2019.

Poza podpisywaniem umów, ostrowianie kontynuują prace modernizacyjne na swoim stadionie. Niedawno prezes Górski pokazywał, jak wygląda nowe biuro klubu. Najważniejsze prace przed startem sezonu dotyczą także poprawienia jakości oświetlenia, a także wybudowania nowego parku maszyn i systemu odwodnienia liniowego.