Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle punktów wywalczył w Gorzowie Andres Thomsen wygrywając pierwszy turniej Grand Prix w swojej karierze

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów wywalczył w Gorzowie Andres Thomsen wygrywając pierwszy turniej Grand Prix w swojej karierze
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

W bardzo szybkim tempie wykonane zostały prace nad budową odwodnienia liniowego na leszczyńskim obiekcie. Inwestycja, której wymaga PGE Ekstraliga została już zrealizowana i nie ma zagrożenia, że Byki będą musiały rozpocząć rozgrywki na innym stadionie. Teraz intensywny czas czeka toromistrza Jana Chorosia, który bierze się za prace nad przygotowaniem toru.

 

Saga związana z budową odwodnienia liniowego trwała dość długo. Obserwowaliśmy niechęć części radnych do sfinansowania inwestycji z miejskiego budżetu czy unieważniony przetarg spowodowany tym, że jedna firma złożyła dwie oferty. Ostatecznie udało się skutecznie przeprowadzić przetarg i rozpocząć pracę.

Budowa odwodnienia liniowego rozpoczęła się 31 stycznia i miała potrwać do 22 lutego. Firma MAGMAR szybciej poradziła sobie szybciej z inwestycją i już teraz można rozpoczynać pracę nad przygotowaniem toru na rozgrywki.

Dodajmy, że dziś rozpoczyna się dziesięciodniowe zgrupowanie Fogo Unii w Lloret de Mar. Po powrocie z Hiszpanii ekipa Piotr Barona będzie się szykować do wyjazdu na swój obiekt.