Główny partner portalu

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Nowy rok to także czas nowych wyzwań dla naszego portalu. Miło nam poinformować, że znaleźliśmy się w grupie stron, które na profilach na platformie Facebook będą mogły tworzyć dodatkowe, ekskluzywne materiały dla swoich najwierniejszych Czytelników. Postanowiliśmy więc, że poza publikacją ogromu artykułów stworzymy dla Was również coś zupełnie nowego. Jeśli zatem zostaniecie facebookowymi patronami PoBandzie, będziecie mieli możliwość przeglądania specjalnych, dodatkowych treści od naszej redakcji.

Facebook dał nam możliwość docenienia naszych patronów w czterech obszarach. Po pierwsze, to na czym zawsze nam najbardziej zależało, czyli wysokiej jakości artykuły. Po zasubskrybowaniu naszego profilu, patroni otrzymają dostęp do najlepszych, naszym zdaniem, wywiadów nieco wcześniej niż pozostali Czytelnicy jak i specjalnych materiałów. Oczywiście materiały bieżące – takie jak newsy czy wywiady pomeczowe wciąż będą dostępne dla wszystkich zaraz po publikacji. Ponadto, zauważyliśmy, że bardzo spodobała Wam się nasza galeria urodzinowa. Zdecydowaliśmy, że dla naszych patronów będziemy przygotowywać taką galerię z każdego naszego wyjazdu. Poznacie zatem trochę kuchni oraz tajników naszej pracy i pasji dziennikarskiej. 

Jak wiecie, jako portal zajmujemy się nie tylko publikowaniem materiałów prasowych, audio czy video. Od dłuższego czasu staramy się tworzyć dla Was rożne gadżety związane z żużlem i naszą stroną. Przez ponad dwa lata wyprodukowaliśmy m.in. koszulki, kalendarze, maseczki, otwieracze, zawieszki zapachowe, czy smycze. Nasi patroni po zasubskrybowaniu naszego profilu otrzymają 20-procentową zniżkę na wszystkie gadżety.

Wiemy również, że bardzo podobają Wam się nasze przeróżne transmisje video. Pozytywne recenzje otrzymało od Was Żużlowisko, które prowadzi Gabriel Waliszko. Swoich widzów ma też Przemysław Sierakowski. Wielokrotnie nagrywaliśmy dla Was materiały video także z naszych wyjazdów. Chcemy dać Wam tych materiałów trochę więcej.

Czwarty, ostatni punkt, również jest dla nas niezwykle istotny. Bardzo zależy nam na zacieśnianiu więzi z naszymi patronami. Po zasubskrybowaniu naszego profilu zostaniecie dołączeni do specjalnej grupy na platformie Facebook. Na tej grupie będzie również cała nasza załoga – od menadżera, przez redaktorów po dziennikarzy czy zaproszone osoby ze środowiska żużlowego. Będziecie tam mogli podyskutować z nami na różne tematy dotyczące naszego portalu, a także sugerować to, co chcielibyście przeczytać na stronie. Jak również porozmawiamy o żużlu.

Mamy świadomość, że nasza usługa to kompletna nowość w przestrzeni żużlowych mediów, ale jak dobrze wiecie, lubimy próbować nowych rzeczy. Chcemy, abyście poprzez subskrypcje, którą Facebook ustawił na poziomie – 2.99 euro za miesiąc – mieli większy wpływ na funkcjonowanie naszego portalu jak i dodatkowe „bonusy” od nas. Oczywiście nikogo do niczego za wszelką cenę nie namawiamy, a jedynie zachęcamy. Ci, którzy się zdecydują dostaną bonus pozostali dalej będą mieli do dyspozycji wyniki naszej aktualnej pracy. Gwarantujemy, że jakość ogólnodostępnych materiałów nie spadnie oraz liczymy, że publikacje premium tylko utwierdzą Was w przekonaniu, że warto jechać z nami jeszcze bliżej bandy.

Redakcja PoBandzie.com.pl