Fot. Stal Gorzów
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Stal Gorzów Wielkopolski wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich kibiców, wprowadza do sprzedaży specjalną kartę. Jej posiadacz w sezonie 2022 będzie mógł odbierać program zawodów bez oczekiwania w kolejce.

 

O tym, że program zawodów dla wielu fanów jest nieodłącznym atrybutem podczas meczu, nie trzeba specjalnie nikogo przekonywać. Są również kolekcjonerzy zbierający programy z danych imprez.

Od wtorku – 30 listopada – każdy fan nadwarciańskiej drużyny będzie mógł zakupić kartę „Program”, która w trakcie sezonu 2022 będzie upoważniać do odbioru programu zawodów. – Karta „Program” gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy oraz daje pewność, że nie zabraknie dla nas programu na dany mecz. Cena programu na mecz żużlowy rozgrywany na Jancarzu w przyszłym sezonie będzie wynosić 12 złotych – słyszymy w gorzowskim klubie.

Posiadacz karty program zawodów będzie mógł odebrać w Sklepie Kibica przy stadionie lub podczas zawodów w wyznaczonym miejscu na obiekcie. Cena „karnetu” na programy to 70 złotych, a będzie można go nabyć w Sklepie Kibica oraz w internecie.