Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle tytułów indywidualnego mistrza świata wywalczył obchodzący w tym tygodniu 89 urodziny Ove Fundin.

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów zdobyła reprezentacja Polski podczas DME na torze w Poznaniu
fot. MMA VIP
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Druga walka żużlowców w formule MMA przeszła do historii. Rywalizacja Daniela Kaczmarka i Kamila Wieczorka była zacięta i ciekawa, nie skończyła się przed czasem, a ostatecznie wydawało się, że wygra „czynny” żużlowiec, czyli Kaczmarek. Werdykt sędziów był jednak inny.

 

Jeśli ktoś spodziewał się nieporadnej walki czy bezmyślnej kopaniny, mocno się przeliczył. Rywalizacja w kategorii piórkowej była ciekawa, a zawodnicy zaprezentowali niezłą technikę. Ostatecznie po wyrównanej batalii arbitrzy orzekli zwycięstwo Kamila Wieczorka, a zdziwienia tym werdyktem nie ukrywał Daniel Kaczmarek. Żużlowiec Ostrovii miał co prawda pewne problemy w parterze, ale również wyprowadzał bardzo groźne i celne ciosy kolanem.

Niewykluczone, że była to pierwsza i ostatnia walka Daniela Kaczmarka w MMA. – Nie wiążę przyszłośc z MMA. Ja cały czas skupiam się na żużlu. MMA to jest coś zupełnie obok. Kiedyś od Marcina Najmana dostałem propozycję i ją odrzuciłem. Teraz ją ponowił i przyjąłem. Z żużlem wiadomo jak teraz jest, a ta inna aktywność chyba lepiej mi przysłuży, aniżeli negatywne myślenie. Pokażę się w innej dziedzinie i na pewno też postaram się trochę popromować żużel w innych środowiskach – mówił Kaczmarek przed walką.

Dodajmy, że w walce wieczoru Krystian Pudzianowski – brat strongmana i zawodnika MMA, Mariusza – pokonał Tomasza Chica.