Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Obfita w upadki jest w ostatnim czasie liga duńska. W zeszłym tygodniu poważnej kontuzji właśnie w tych rozgrywkach nabawił się Damian Ratajczak. Teraz nerwowe chwile czekają kibiców ebut.pl Stali Gorzów. Z zawodów wycofał się Anders Thomsen.

 

Środowy mecz zaczął się bardzo dobrze dla Thomsena. W pierwszych dwóch startach zdobył dwie trójki. Lider gorzowian uczestniczył jednak w wypadku w biegu piątym, w którym ścigali się również William Drejer, Mikkel Andersen oraz Jonas Seifert-Salk. Po upadku narzekał na ból barku. W kolejnych wyścigach już go nie zobaczyliśmy. Koledzy z zespołu zmieniali Thomsena.

Żużel. Polis wbił szpilkę w swój klub. „Na układy nie ma rady” – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Unia Leszno ma nowego zawodnika! „Chcemy mu troszeczkę pomóc” – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Fanów gorzowian czekają teraz nerwowe godziny. Duńczyk to jeden z tych zawodników, którzy często łapią poważne urazy. Ostatniego, bardzo pamiętnego, doznał podczas ubiegłorocznego Grand Prix Łotwy w Rydze. Kontuzje w lidze duńskiej też już mu się zdarzały.

Przypomnijmy, że gorzowski zespół już w niedzielę czeka starcie we Wrocławiu. Kolejne godziny dadzą odpowiedź na to czy ebut.pl Stal przystąpi do rywalizacji w najsilniejszym możliwym zestawieniu.

O stanie zdrowia zawodnika będziemy informować.