fot. Wybrzeże Gdańsk S.A.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Energa Wybrzeże Gdańsk zdecydowała się zadziałać po słabych wynikach. Zespół znajduje się na dnie tabeli Metalkas 2. Ekstraligi i postanowił wzmocnić sztab szkoleniowy. Dołączył do niego doskonale znany w Gdańsku Lech Kędziora.

 

Gdańszczanie bardzo słabo spisują się na początku rozgrywek, a do tego mają duże problemy z domowym torem. W dotychczasowych sześciu odjechanych spotkaniach nie zanotowali żadnego zwycięstwa i zdobyli jeden punkt.

Żużel. Będzie postępowanie dyscyplinarne! Możliwe zawieszenia i dyskwalifikacje – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Czy sędzia powinien zapalić zielone światło? Mamy głos byłego arbitra! – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Stąd wsparcie dla Eryka Jóźwiaka, menadżera prowadzącego gdańszczan. 68-latek, który w zeszłym roku pracował w Krono-Plast Włókniarzu Częstochowa, będzie pełnił rolę trenera-konsultanta. Do zespołu z Trójmiasta trafił po raz trzeci.


Pierwszy mecz po powrocie do roli trenera czeka Kędziorę już 1 czerwca. Gdańszczanie udadzą się na bardzo trudny teren lidera rozgrywek – Innpro ROW-u Rybnik.