Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle sezonów Bydgoszcz czeka na Ekstraligę

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle sezonów Bydgoszcz czeka na Ekstraligę
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Nicolaus Bank działa na rynku finansowym od ponad 140 lat i każdego dnia nieustannie pracuje nad tym, abyś jako Klient czuł się swobodnie i komfortowo – a przede wszystkim znalazł odpowiedź na wszystkie swoje potrzeby finansowe. Nicolaus Bank to także zaangażowany sponsor czarnego sportu.

 

Tak, jak Mikołaj Kopernik zmienił sposób postrzegania świata, sytuując w jego centrum słońce, tak w Nicolaus Bank najlepsi specjaliści koncentrują wszystkie swoje działania wokół swoich Klientów. To właśnie dla Ciebie tworzą wygodne i spersonalizowane rozwiązania do codziennego bankowania, zarządzania domowym budżetem czy kapitałem Twojej firmy.

Obok przystępnego doradztwa i życzliwych relacji, znajdziesz u nas wygodne i nowoczesne usługi bankowe. Chcemy, byś już dziś korzystał na co dzień z dostępnych internetowych i mobilnych rozwiązań. Ciesz się nadal bliskością naszego banku, a my będziemy dbali o Twój komfort i bezpieczeństwo.

Nicolaus Bank to bankowość na Twojej orbicie – zaskakująco łatwa, bliska i przystępna – a z roku na rok coraz lepsza!

Nicolaus Bank to Pierwszy w Polsce Bank w chmurze, który przeniósł swoje zasoby informatyczne do chmury obliczeniowej – więcej o tym procesie poczytaj tutaj www.bankwchmurze.pl

Sprawdź jakie możliwości oferuje Nicolaus Bank na stronie www.nicolausbank.pl

#współpraca