Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle punktów wywalczył w Gorzowie Andres Thomsen wygrywając pierwszy turniej Grand Prix w swojej karierze

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów wywalczył w Gorzowie Andres Thomsen wygrywając pierwszy turniej Grand Prix w swojej karierze
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Nicolaus Bank działa na rynku finansowym od ponad 140 lat i każdego dnia nieustannie pracuje nad tym, abyś jako Klient czuł się swobodnie i komfortowo – a przede wszystkim znalazł odpowiedź na wszystkie swoje potrzeby finansowe. Nicolaus Bank to także zaangażowany sponsor czarnego sportu.

 

Tak, jak Mikołaj Kopernik zmienił sposób postrzegania świata, sytuując w jego centrum słońce, tak w Nicolaus Bank najlepsi specjaliści koncentrują wszystkie swoje działania wokół swoich Klientów. To właśnie dla Ciebie tworzą wygodne i spersonalizowane rozwiązania do codziennego bankowania, zarządzania domowym budżetem czy kapitałem Twojej firmy.

Obok przystępnego doradztwa i życzliwych relacji, znajdziesz u nas wygodne i nowoczesne usługi bankowe. Chcemy, byś już dziś korzystał na co dzień z dostępnych internetowych i mobilnych rozwiązań. Ciesz się nadal bliskością naszego banku, a my będziemy dbali o Twój komfort i bezpieczeństwo.

Nicolaus Bank to bankowość na Twojej orbicie – zaskakująco łatwa, bliska i przystępna – a z roku na rok coraz lepsza!

Nicolaus Bank to Pierwszy w Polsce Bank w chmurze, który przeniósł swoje zasoby informatyczne do chmury obliczeniowej – więcej o tym procesie poczytaj tutaj www.bankwchmurze.pl

Sprawdź jakie możliwości oferuje Nicolaus Bank na stronie www.nicolausbank.pl

#współpraca