Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle tytułów indywidualnego mistrza świata wywalczył obchodzący w tym tygodniu 89 urodziny Ove Fundin.

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów zdobyła reprezentacja Polski podczas DME na torze w Poznaniu
fot. FB Zbigniewa Ostaszewskiego
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Wielkimi krokami zbliżają się finałowe rundy Grand Prix. Na kluczowe turnieje cyklu szykują się również fani Bartosza Zmarzlika. Mieszkańcy Kinic wyposażyli się w nową flagę przed tegorocznymi zmaganiami w Grodzie Kopernika.

 

Bartosz Zmarzlik od lat może liczyć na wsparcie fanów z jego rodzinnej miejscowości. Kiniczanie często wynajmują autokary i bardzo licznie udają się na turnieje z udziałem swojego ulubieńca. Gdy nie mogą obejrzeć zawodów na żywo, to gromadzą się w świetlicy. Zawsze towarzyszy im jednak symboliczna flaga z wizerunkiem mistrza świata.

Jak się okazuje, mieszkańcy Kinic podczas najbliższych rund będą wspierali zawodnika Moje Bermudy Stali Gorzów z nową flagą. Pochwalił się nią Zbigniew Ostaszewski, burmistrz Kinic, w mediach społecznościowych. – Jedziemy do Torunia z nową flagą kibicować Bartkowi – napisał Ostaszewski.

Przypomnijmy, że turnieje finałowe tegorocznego cyklu odbędą się 1 i 2 października. Po 9 z 11 rund liderem klasyfikacji przejściowej jest Artiom Łaguta. Rosjanin ma punkt przewagi nad Bartoszem Zmarzlikiem.