Finał Speedway of Nations – dzień 2.

2020-10-17 19:00:00

Finał PGE Ekstraligi: Fogo Unia Leszno – Moje Bermudy Stal Gorzów 59:30 (103:76)

2020-10-11 19:15:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław – RM Solar Falubaz Zielona Góra 50:40

2020-10-11 16:30:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno 46:44

2020-10-09 20:30:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: RM Solar Falubaz Zielona Góra – Betard Sparta Wrocław 37:32

2020-10-09 18:00:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław 55:34 (99:80)

2020-10-04 19:15:00

Zakończona

Przejdź

Żużel. Monster ma nowe twarze na kolejne sezony! Lindgren, Lidsey i Jack Holder z dużym sponsorem

Fredrik Lindgren, fot. materiały prasowe

Fredrik Lindgren, Jaimon Lidsey i Jack Holder to nowi zawodnicy w stajni Monstera. Amerykańska firma, wspierająca sporty motorowe i produkująca napoje energetyzujące, po raz pierwszy od kilku lat zaprosiła do współpracy aż tylu żużlowców. Reprezentanci odpowiednio Eltrox Włókniarza Częstochowa, Fogo Unii Leszno i eWinner Apatora Toruń związali się z koncernem trzyletnim kontraktem.

Najbardziej utytułowanym zawodnikiem z wymienionej trójki jest zdecydowanie żużlowiec z Orebro. Lindgren odjedzie w cyklu Grand Prix już trzynasty sezon. Na koncie ma dwa brązowe medale indywidualnych mistrzostw świata.

– Dziś powinniśmy przedstawić naszych nowych zawodników, czyli Jacka Holdera, Freddy’ego i Jaimona. Wszyscy podpisali z nami umowy na następne trzy lata. Freddy był światowej czołówce w ostatnich trzech sezonach. Myślę, że mamy dobry balans pomiędzy nim, a innymi nowymi żużlowcami – mówi nam Joe Parsons, dyrektor do spraw marketingu firmy Monster Energy.

Pozostali dwaj zawodnicy również mają za sobą bardzo dobry sezon. Jack Holder błyszczał na torach eWinner 1. Ligi w barwach eWinner Apatora Toruń, a także świetnie spisywał się w ekstraligowej Moje Bermudy Stali Gorzów. Jaimon Lidsey z kolei dołożył swoją cegiełkę do kolejnego mistrzowskiego tytułu Fogo Unii Leszno oraz triumfował w indywidualnych mistrzostwach świata juniorów. – Jack i Jaimon to przyszłość żużla. Właśnie dlatego postanowiliśmy się z nimi związać – wyjaśnia Parsons.

Dodajmy, że w stajni Monstera znajduje się również wielu innych żużlowców. Oprócz wspomnianej trójki firmę reprezentują Tai Woffinden, Patryk Dudek, Chris Holder i Paweł Przedpełski. Ambasadorem marki jest także konsultant ds. szkolenia Betard Sparty Wrocław, Greg Hancock.

BARTOSZ RABENDA, współpraca redakcyjna SEBASTIAN SIREK

LVBET

6 odpowiedzi

    1. Tobie rozpędu może nadać Bebiko 2GR. Niech mama Ci naszyje na czapeczce i z tyłu pieluchy, to będziesz prawdziwy O.G. na torze z piasku i gliny, wokół krzaka przy wejściu do Twojej klatki schodowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.