Finał Speedway of Nations – dzień 2.

2020-10-17 19:00:00

Finał PGE Ekstraligi: Fogo Unia Leszno – Moje Bermudy Stal Gorzów 59:30 (103:76)

2020-10-11 19:15:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław – RM Solar Falubaz Zielona Góra 50:40

2020-10-11 16:30:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno 46:44

2020-10-09 20:30:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: RM Solar Falubaz Zielona Góra – Betard Sparta Wrocław 37:32

2020-10-09 18:00:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław 55:34 (99:80)

2020-10-04 19:15:00

Zakończona

Przejdź

Żużel. Michał Świącik: Grand Prix w Częstochowie? Jestem za, ale nie w czasie pandemii

Michał Świącik. Foto: Kamil Woldański

Zespół Włókniarza Częstochowa dokonał bardzo ciekawych transferów przed sezonem 2021. Drużynę wzmocnili między innymi Kacper Woryna oraz Bartosz Smektała. W ostatnim numerze Speedway Star, w materiale Tomasza Lorka, prezes Lwów ocenia swoje nowe nabytki.

– Realizuję wizję zespołu. Z Kacprem Woryną miałem takie porozumienie, że jeżeli kiedyś będzie czuł, że chce wejść na kolejny stopień drabiny w swojej karierze, to będziemy rozmawiać. Rybnik niestety opuścił szeregi Ekstraligi i nawiązaliśmy kontakt w sprawie współpracy. Udało się i Kacper jest z nami. On zawsze czuł się dobrze na naszym torze i myślę, że będzie silnym punktem zespołu. Jeśli chodzi o Bartka, to na pewno imponuje tym, jakim jest człowiekiem. To skromny, uczynny chłopak. Z roku na rok jest coraz większym profesjonalistą. Co ważne w tym sporcie, potrafi nie tylko rozmawiać, ale i słuchać – mówi Michał Świącik.

W materiale Tomasza Lorka nie brak pytania nurtującego część kibiców, mianowicie – kiedy na torze w Częstochowie odbędzie się Grand Prix. Od wielu lat się o tym mówi, jednak do tej pory tych zawodów tam jeszcze nie było. 

– Oczywiście, że były prowadzone z BSI rozmowy na temat Grand Prix w Częstochowie. Jestem w pełni za tym, aby tak się stało. Kibice zasługują na taką imprezę. Jednak jak wiadomo, organizację tego typu zawodów często wspierają miasta. Uważam za dalece niestosowne w pandemicznych okolicznościach zabiegać u władz Częstochowy o wsparcie finansowe dla Grand Prix. Chcę, aby było u nas Grand Prix, ale nie podczas walki z pandemią. W czasach, jakie mamy, ciężko cokolwiek planować, ale być może wspólnie z firmą One Sport coś zorganizujemy – zaznacza Michał Świącik.

CZYTAJ TAKŻE

CASH BROKER

   1. Nie wiesz również, że Sławek nie pisze o budowie boksów przez Świącika.
    Tak – Sławek wie lepiej.
    Bajki o boksach gotowych na GP krążą po Czewie już około 15 lat.
    Lubisz dogryzać? Fajnie – ale przygotuj się do tego. Na razie wyszedłeś na… niekumatego.

 1. Bo najlepiej organizować jak będzie już po pandemii…po co dokładać prawda prezesie? Niech Toruń i Gorzów sie mattwią.
  Wstyd słyszeć takie słowa bo chcecie tylko zarobić…

  1. NIKT nie zmuszał Torunia czy Gorzowa do wzięcia udziału w konkursie na organizację GP. Wygrali w swoim czasie rywalizację o prawo do rund GP. Odbyły się tam nie dlatego, że tak bardzo owe miasta lubią dokładać do biznesu. Miasta i kluby na organizacji GP dobrze zarobiły. Chyba, że uważasz włodarzy tych miast i klubów za idiotów. Dołożyli do GP?
   Twój wpis to potwierdzenie wyrażenia:
   “Mózgu nie widać. Ale gdy go nie ma – to widać”.

  1. BSI ma swoich. Nie wiedziałeś czy idiotą jesteś tak na co dzień? To było widać po Gorzowie. Na ligę jest kartoflisko, a na GP nagle dobry tor.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.