Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle punktów po dwóch turniejach IMP mają Bartosz Zmarzlik oraz Dominik Kubera

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów po dwóch turniejach IMP mają Bartosz Zmarzlik oraz Dominik Kubera
Michał Świącik fot. Kamil Woldański
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Już od dziś możecie słuchać kolejnego odcinka naszego podcastu. Po rozmowie ze Stanisławem Chomskim przenosimy się z Gorzowa do Częstochowy. Gościem ósmej odsłony „Rozmów PoBandzie” był bowiem Michał Świącik. Sternik Lwów nie unikał odpowiedzi na trudne pytania.

 

 

Prezes czterokrotnych mistrzów Polski opowiada m.in. o tym, jak biegał za watą cukrową i popcornem na stadionie, wspomina swoje pierwsze mecze i pierwsze wypełniane programy.

W rozmowie nie zabrakło również tematów bieżących. Szef biało-zielonych mówi. o tym, że starał się w tegorocznym okienku pozyskać duże  gwiazdy, a także nie ukrywa, iż chciał nakłonić Maksyma Drabika do powrotu do Częstochowy. – Ubolewam nad faktem, że pewnie mogliśmy się obaj „spotkać”. Temat Maksa był jak najbardziej aktualny u nas. Potwierdzam. Dostałem jednak zwięzłą informację, że wybrał ostatecznie inną drogę – mówi w jednym z fragmentów wywiadu Michał Świącik. 

Zapraszamy do posłuchania ponad czterdziestominutowej rozmowy z prezesem Włókniarza Częstochowa. O tym, co prezesa w żużlu denerwuje, czego w czarnym w sporcie mu brakuje, czy też, ile razy zawodnicy nie dotrzymali umowy z prezesem Świącikiem posłuchacie poniżej.