Główny partner portalu

Foto: FB Start Gniezno
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Zawodnicy Aforti Startu mają w tym roku wyjątkowego pecha, bowiem po raz kolejny mecz z ich udziałem nie dojdzie do skutku. Mowa konkretnie o pojedynku z Orłem Łódź na torze w Gnieźnie. Spotkanie to pierwotnie miało odbyć się już 3 kwietnia w ramach inauguracji rozgrywek eWinner Pierwszej Ligi, jednak wówczas na przeszkodzie stanął koronawirus, którym zaraziło się kilku gnieźnieńskich żużlowców. Kolejne podejście miało mieć miejsce już w najbliższy czwartek, jednak tym razem na przeszkodzie stanęła niepewna pogoda.

– Nie dojdzie do skutku zaplanowane na czwartek zaległe spotkanie z Orłem Łódź. Ze względu na niekorzystne warunki pogodowe mecz został ponownie odłożony w czasie. Główna Komisja Sportu Żużlowego wyznaczyła nową datę – trzeci termin tego pojedynku to czwartek, 29 kwietnia. Początek o godzinie 20.15. Trzymamy kciuki za warunki atmosferyczne, oby tym razem udało się spotkać na torze – taki komunikat zamieścili gnieźnieńscy działacze w swoich mediach społecznościowych.

Przypomnijmy, że w poniedziałek gnieźnianie zawitali do Ostrowa Wlkp, by zmierzyć się z miejscową Arged Malesą, jednak spotkanie to zostało przerwane już po pięciu biegach ze względu na obfite opady deszczu. Zawodnicy Aforti Startu zainaugurują zatem rywalizację w eWinner Pierwszej Lidze już w najbliższą sobotę, podejmując na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Początek meczu o godz. 18:30, a transmisję przeprowadzi nSport+.

Jordan Tomczyk