Główny partner portalu

Żużel. Mecz o wszystko w Grudziądzu. GKM z Pedersenem i… Zielińskim (awizowane składy)

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

W niedzielę w Grudziądzu odbędzie się jedno z najważniejszych spotkań dla GKM-u w ostatnich latach. Jeśli grudziądzanie pokonają Eltrox Włókniarza, a Marwis.pl Falubaz Zielona Góra nie zdobędzie punktów w starciu z Betard Spartą Wrocław, wówczas to GKM pozostanie w PGE Ekstralidze. Poznaliśmy już awizowane składy na to spotkanie.

 

W ostatnich dniach trwała „walka” o możliwość startu w meczu Nickiego Pedersena. Ostateczne Duńczyk odwołał się od wyroku i przeciwko Włókniarzowi pojedzie. W GKM-ie zabraknie natomiast Mateusza Bartkowiaka, którzy doznał kontuzji podczas ostatnich zawodów zaplecza kadry juniorów. W awizowanym składzie znalazło się miejsce dla Denisa Zielińskiego, który nieco ponad miesiąc temu doznał złamania ręki, ale najpewniej zostanie zastąpiony innym młodzieżowcem.

A w Częstochowie bez większych zmian. Leon Madsen będzie jeździł w parze z przedstawicielem formacji młodzieżowej, Kacper Woryna z Bartoszem Smektałą, a Fredrik Lindgren z Jonasem Jeppesenem.

ZOOLeszcz DPV Logistic GKM Grudziądz – Eltrox Włókniarz Częstochowa – niedziela, 22 sierpnia – godzina 19:15 – transmisja nSport+

ZOOLeszcz DPV logistic GKM
9. Przemysław Pawlicki
10. Kenneth Bjerre
11. Krzysztof Kasprzak
12. Roman Lachbaum
13. Nicki Pedersen
14. Seweryn Orgacki
15. Denis Zieliński

Eltrox Włókniarz
1. Kacper Woryna
2. Bartosz Smektała
3. Fredrik Lindgren
4. Jonas Jeppesen
5. Leon Madsen
6. Jakub Miśkowiak
7. Mateusz Świdnicki