Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle punktów po dwóch turniejach IMP mają Bartosz Zmarzlik oraz Dominik Kubera

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów po dwóch turniejach IMP mają Bartosz Zmarzlik oraz Dominik Kubera
fot. Sebastian Daukszewicz
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Choć opolanie wygrali u siebie ze SpecHouse PSŻ-em, to jednak punkt bonusowy pojechał do stolicy wielkopolski. Mimo to, szkoleniowiec Bedmet OK Kolejarza, Marcin Sekula, po meczu mógł być zadowolony z wywalczonych dwóch punktów, bowiem w pewnym momencie nie było to takie pewne.

 

ŻUŻEL MOŻESZ OBSTAWIAĆ DO 500 ZŁOTYCH BEZ RYZYKA W FUKSIARZ.PL. ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ

– Drużyna z Poznania jest silnym rywalem, jak z resztą prawie każdy w tym roku. Mecz był na styku, co mogło podobać się kibicom. Nam oczywiście przysporzył trochę nerwów, ale dwa punkty zostają w Opolu i to jest najważniejsze – powiedział tuż po meczu szkoleniowiec opolan.

W gonitwie 12. Bartłomiej Kowalski w ferworze walki przejechał białą linie dwoma kołami, przez co został wykluczony. Z racji, iż jego partner nie dojechał do mety, goście zwyciężyli 5:0. – W pewnym momencie wkradło się dużo zamieszania, bowiem po porażce 5:0 przegrywaliśmy jednym punktem. Była nerwówka, ale to normalne przy tak zaciętych spotkaniach i oczywiście jest to wkalkulowane w ten sport – wyjaśnił

Opolanom do pełni szczęścia brakowało punktów Karola Barana. – Rewolucji kadrowych się nie spodziewamy. Karola będziemy ciągnąć za uszy do góry (śmiech). Liczymy, że w końcówce sezonu będzie jednym z naszych liderów. Zrobimy wszystko, aby mu pomóc, ponieważ jesteśmy jedną drużyną i to normalne, że każdy każdemu powinien pomagać jak może – przyznał.

Od początku sezonu opolanie muszą sobie radzić bez jednego z liderów. – Brakowało i wciąż brakuje nam Pontusa w składzie. Poza tym pogoda trochę dała nam w kość, przez co tor inaczej zachowywał się niż na treningach. Musimy nad tym bardziej popracować, ja wiem już co zrobić i wszystko przed nami – zakończył reprezentant Polski na długim torze.