Finał Speedway of Nations – dzień 2.

2020-10-17 19:00:00

Finał PGE Ekstraligi: Fogo Unia Leszno – Moje Bermudy Stal Gorzów 59:30 (103:76)

2020-10-11 19:15:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław – RM Solar Falubaz Zielona Góra 50:40

2020-10-11 16:30:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno 46:44

2020-10-09 20:30:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: RM Solar Falubaz Zielona Góra – Betard Sparta Wrocław 37:32

2020-10-09 18:00:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław 55:34 (99:80)

2020-10-04 19:15:00

Zakończona

Przejdź

Żużel. Maciej Janowski wziął udział w spocie reklamowym Pumy

fot. Puma

Joanny Jędrzejczyk nikomu nie trzeba przedstawiać. Najbardziej utytułowana polska zawodniczka UFC została mianowana ambasadorką marki Puma. Wzięła również udział w specjalnym spocie reklamowym “Jesteś Kotem”. Do udziału w materiale zaprosiła swoich przyjaciół, w tym Macieja Janowskiego, który jest jej fanem, a prywatnie dobrym kolegą.

Lista osiągnięć Joanny jest bardzo długa, choć do najważniejszych z pewnością możemy zaliczyć trzykrotne mistrzostwo świata w boksie tajskim. Jako pierwsza Polka dołączyła do organizacji MMA – Ultimate Fighting Championship, jednocześnie zdobywając tytuł mistrzyni świata w wadze słomkowej. Joanna oprócz wielu sukcesów na arenie sportowej, ma na swoim koncie także działalności charytatywne, w szczególności wspierając Fundację Cancer Fighters, której jest ambasadorką. Angażując się w liczne inicjatywy, zaraża swoim entuzjazmem i charyzmą, będąc prawdziwą inspiracją dla swoich fanów i podopiecznych.

Marka Puma od wielu lat wspiera najbardziej zasłużonych sportowców. Do grona ambasadorów marki dołączyła właśnie Joanna Jędrzejczyk.

Współpraca została ogłoszona za pośrednictwem spotu, w którym przyjaciele Joanny odnoszą się do jej „kociej osobowości”. W swoich wypowiedziach nawiązują do hasła „Jesteś kotem”, przytaczając jej pozytywne cechy oraz osiągnięcia. Pojawiają się tu m.in.: dziennikarz sportowy Mateusz Borek, kierowca rajdowy Kuba Przygoński, prezenterka telewizyjna i ambasadorka marki PUMA Karolina Gilon, dziennikarka Odeta Moro, tenisistka Urszula Radwańska oraz wspomniany wcześniej Maciej Janowski. Kampania z udziałem jej bliskich oddaje pozytywną energię Jędrzejczyk, której osobowość i wartości odzwierciedlają ducha marki.

– Wybór Maćka, jak i pozostałych bohaterów spotu był bardzo prosty – znalazły się na nim osoby, które są bliskie Joannie i znają ją nie tylko od zawodowej strony. Dlatego też każdy z bohaterów chętnie wziął w nim udział – także Maciej Janowski. Osoba Maćka Janowskiego idealnie wpisała się w ideę spotu – pojawiły się tu osoby reprezentujące różne dziedziny, konsekwentnie dążące do celu i nieustannie rozwijające się – informuje jedna z osób odpowiedzialnych za promocję kampanii. Na tę chwilę marka Puma nie zdradza dalszych planów na współpracę z żużlowcami.

SEBASTIAN SIREK

CASH BROKER

7 Responses

  1. Hasło “jesteś przekotem” to własność Tomka Dryły. Toruń 2020. GP. Bieg o złoto Zimnego. Wtedy to krzyczał do mikrofonu.

    1. A w parkingu ochrania go ten dżudoka czy ajkidowiec. Taki to już Maciuś.
      Bo trzeba być twardym a nie miętkim.

  2. A w parkingu ochrania go ten dżudoka czy ajkidowiec. Taki to już Maciuś.
    Bo trzeba być twardym a nie miętkim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.