Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle punktów po dwóch turniejach IMP mają Bartosz Zmarzlik oraz Dominik Kubera

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów po dwóch turniejach IMP mają Bartosz Zmarzlik oraz Dominik Kubera
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Trzon drużyny Moje Bermudy Stali Gorzów na sezon 2022 jest już znany. Podobnie jak w tym roku o sile nadwarciańskiej drużyny stanowić będzie czwórka liderów z Bartoszem Zmarzlikiem na czele. Dziś swoją decyzję o pozostaniu w żółto-niebieskiej ekipie przekazał Martin Vaculik.

 

31-letni żużlowiec wrócił do Gorzowa w 2021 roku po dwuletniej przerwie, kiedy to reprezentował barwy zielonogórskiego Falubazu. Słowak jest drugim, po dwukrotnym mistrzu świata, najskuteczniejszym zawodnikiem teamu prowadzonego przez Stanisława Chomskiego. Martin Vaculik w 81. wyścigach wywalczył w tym sezonie łącznie 160 punktów.

Przypomnijmy, że wcześniej do porozumienia z władzami klubu doszli Szymon Woźniak i Bartosz Zmarzlik. Z kolei ważny kontrakt na przyszły sezon ma Anders Thomsen. Chęć do pozostania w Stali i walki o skład zadeklarował także Wiktor Jasiński, który w tym roku kończy wiek juniora.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami prezesa Moje Bermudy Stali Gorzów, klub chce skupić się na poszukiwaniu wzmocnień na pozycjach, w których ma duży deficyt, czyli zawodnik do 24 lat i junior. O tym, kto jeszcze zasili gorzowską Stal w sezonie 2022 przekonamy się za nieco ponad miesiąc, ale jedno jest pewne – nad Wartą pojawi się nowa twarz.