Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle punktów zdobyła reprezentacja Polski podczas DME na torze w Poznaniu

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów zdobyła reprezentacja Polski podczas DME na torze w Poznaniu

Żużel. Łotyszy sposób na żużel. Wielu kibiców na płocie stadionu w Daugavpils

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Spotkanie fazy play-off pomiędzy Optibet Lokomotivem Dauvgapils a OK Bedmet Kolejarzem Opole nie dostarczyło zbyt wielu emocji kibicom zgromadzonym na trybunach. Zmagania swojego zespołu mogło, ze względu na ograniczenia pandemiczne, oglądać do 1000 kibiców, którzy przy wejściu na obiekt musieli wylegitymować się negatywnym testem na obecność COVID-19.

 

Tym samym półfinałowe spotkanie oglądało z trybun od sześciuset do siedmiuset najzagorzalszych kibiców zespołu Lokomitivu. – Obostrzenia odnośnie wpuszczania kibiców na stadion są jakie są i niewiele tutaj możemy poradzić. Jak jednak widać, nie brak i takich kibiców, którzy potrafią sobie poradzić w każdej sytuacji – mówił menadżer zespołu. Nikołaj Kokin. 

Mówiąc o zaradnych kibicach, miejscowy działacz miał na myśli tych, którzy w poważniej liczbie oblegali… płot okalający jedną z trybun. W pewnym momencie zawodów można było się bez problemu doliczyć sześćdziesięciu, siedemdziesięciu fanów żużla, którzy w ten sposób postanowili oglądać poniedziałkowe zawody.