Główny partner portalu

fot. Lokomotiv Daugavpils
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Optibet Lokomotiv Daugavpils. Właśnie pod taką nazwą Łotysze przystąpią do rozgrywek 2. Ligi Żużlowej w sezonie 2021. Tym samym na najniższym szczeblu rozgrywkowym nie ma już ekipy bez sponsora w nazwie.

Optibet to łotewski bukmacher, który od kilku lat wspiera różne dyscypliny sportu. Firma jest chociażby sponsorem tytularnym najwyższej łotewskiej klasy rozgrywkowej w piłce nożnej i hokeju.

– Miło nam powitać OPTIBET jako generalnego sponsora klubu. To dla nas ważna sprawa, którą dopięliśmy w trudnym czasie. Wierzę, że znaleźliśmy solidnego partnera, który pomoże nam osiągnąć nasze cele. Nasza umowa jest ustalona na rok, ale mam nadzieję, że to początek wspaniałej przyjaźni, która będzie trwała. Jesteśmy wdzięczni kierownictwu OPTIBET za wsparcie i czekamy na owocną współpracę – powiedział Anatoly Zils, wiceprezes Lokomotivu.

Przypomnijmy, że Łotysze już jutro będą mieli okazję do zaprezentowania się pod nową nazwą. W sobotnie południe podopieczni Nikołaja Kokina zmierzą się z debiutującą w polskich rozgrywkach ekipą Trans MF Landshut Devils.