Liczba tygodnia

Kliknij→

Zaledwie tyle punktów zdobył w siedmiu startach dla Betard Sparty Wrocław w ostatnim meczu Tai Woffinden

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Zaledwie tyle punktów zdobył w siedmiu startach dla Betard Sparty Wrocław w ostatnim meczu Tai Woffinden

Żużel. Lindbaeck oraz Hellstroem-Bangs odejdą z Gniezna? Mogą trafić do 2. Ligi

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Jak podaje lokalny gnieźnieński portal „Sport z pazurem”, niewykluczone, że uszczupli się kadra Aforti Startu Gniezno. Zespół w najbliższych dniach mają opuścić Antonio Lindbaeck oraz Philip Hellstroem-Bangs. Obaj mieliby trafić na Podkarpacie, a konkretnie – do Texom Stali Rzeszów.

 

Do tej pory Lindbaeck wystąpił w spotkaniu w Zielonej Górze gdzie zdobył sześć punktów, jego młodszy partner z teamu nie miał okazji do ligowego startu. Usługami obu zawodników – gdyż są do wzięcia wyłącznie w pakiecie – wedle doniesień portalu zainteresowany jest zespół Texom Stal Rzeszów.

Informację zweryfikowaliśmy u menadżera teamu, Thomasa Hellstreoma. – Nie będę szerzej komentował doniesień czy pytań, gdyż na tym etapie nie ma to najmniejszego sensu – mówi nam menadżer Szwedów. Jak udało nam się ustalić, kwota za wypożyczenie dwóch Szwedów jest sześciocyfrowa i ma być jednym ze sposobów na polepszenie finansowej sytuacji w klubie z pierwszej stolicy Polski.

A najbogatsze na papierze dwa kluby drugoligowe czyli PSŻ Poznań oraz Stal Rzeszów solidarnie jednak twierdzą, że nie ma tematu pozyskania tych zawodników.