foto. JAREK PABIJAN [email protected] tel. +48 601 83 62 58
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Miniony weekend był bardzo udany dla Celiny Liebmann. Zawodniczka udowodniła, że wśród kobiet nie ma sobie równych i triumfowała w zawodach  FIM Women’s Speedway Gold Trophy. Tytuł mistrzyni świata świętowała tak, jak na Niemkę przystało.

 

Oblewanie się piwem to tradycja przy wielkich sukcesach Niemców. Gdy piłkarska reprezentacja sięgała po złoto na Mundialu w 2014 roku, świat obiegły zdjęcia z celebracji złota z wielkimi kuflami. Podobnie jest przy wręczaniu mistrzowskiej patery klubowi, który wygrywa Bundesligę.

Żużel. Kobiecy finał przerwany, dwie zawodniczki w szpitalu. Liebmann zgarnia pierwsze złoto! – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. „Klub prowadzą amatorzy!” Od lat sponsoruje Wybrzeże, nie wytrzymał i zabrał głos! – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Kibice spalili bluzy Falubazu i… popsuli mecz GKM-owi?! Ekspert odpowiada – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Liebmann także „piwnie” świętowała. W sobotę Niemka wygrała wszystkie wyścigi w turnieju uznawanym za kobiece mistrzostwa świata. Po tym jak pewne stało się to, że sięgnie ona po złoto przyszedł czas na celebrację. W ruch poszła beczka z piwem.

Przypomnijmy, że miejsca na podium w zawodach w Teterowie uzupełniły Nynke Sijbesma oraz Anika Loftus. Turniej musiał został zakończony przedwcześnie po kraksie w decydującym wyścigu.