Główny partner portalu

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Działacze gorzowskiej Stali dość skutecznie realizują misję zainteresowania żużlem zupełnie nowych środowisk. Jak się okazuje, jeden ze sponsorów wicemistrzów Polski udziela się muzycznie i to bynajmniej nie grając na instrumentach. 

 

W środę swoją ogólnopolską premierę miał utwór Libera pod tytułem “Ludzie z plecakami”. Wieloletnim przyjacielem Marcina Piotrowskiego występującego od lat właśnie pod pseudonimem Liber jest Piotr Kołacki, sponsor Stali, który miał znaczny udział przy produkcji teledysku do utworu.

– Znam się z Marcinem – vel Liberem – doskonale. Jesteśmy dobrymi przyjaciółmi. Nie ukrywam, że zależało mi zawsze, aby jakiś teledysk nagrać u mnie w Policach, tak aby też niejako promować nasze miasto. Udało nam się to przy produkcji tego teledysku, w którym sam też występuję. Jest to piosenka o ludziach i  o uczuciach. Dbajmy nawzajem o siebie zamiast obrzucać się błotem – taki w skrócie ma być przekaz utworu. Myślę, że ma on szansę na bycie kolejnym hitem wyprodukowanym przez Marcina – mówi właściciel firmy Koł-Bud, Piotr Kołacki.

Na planie teledysku – Ludzie z plecakami

Sponsor Stali i jednocześnie przyjaciel piosenkarza. Zasadne zatem wydaje się pytane czy kolejnym VIP-em, którego Stal Gorzów “zaszczepi” żużlem będzie słynny  Liber? 

– Pewnie pojawimy się na Stali, pytanie tylko – na ile szczepionka się przyjmie (śmiech). Całkiem poważnie to jesteśmy obecnie wspólnie z działaczami Stali na etapie zaawansowanej realizacji kolejnego pomysłu i na pewno będzie to spore wydarzenie na Jancarzu. Póki co więcej powiedzieć nie mogę, ale będzie to znakomita sprawa – podsumowuje przyjaciel Libera. 

O ten pomysł, o którym wspomniał Piotr Kołacki, zapytaliśmy dyrektora klubu – Tomasza Michalskiego. – Co do zasady, pomysłów się nie zdradza przed ich oficjalną premierą. Jeśli ktoś ma na myśli koncert Libera, to… jest w błędzie. Coś szykujemy oryginalnego, ale proszę o chwilę cierpliwości. Myślę, że Stal znów zaskoczy fajnym pomysłem – skwitował krótko dyrektor klubu znad Warty.