Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

5. runda cyklu Grand Prix będzie prawdziwym świętem żużla w Gorzowie. Drugiemu polskiemu turniejowi o indywidualne mistrzostwo tym roku towarzyszyć będzie bowiem szereg imprez, które powinny się okazać sporą atrakcją dla kibiców. Jedną z nich jest spotkanie kibiców z zasłużonymi postaciami dla polskiego speedwaya.

 

Spotkanie, z racji różnorodności gości, będzie okazją do porozmawiania na wiele tematów. Fani nie tylko powspominają z zawodnikami dawne czasy, ale także dowiedzą się o tym, jak wyglądała praca mechanika czy działacza w latach 80. i 90. Udział w spotkaniu z fanami żużla potwierdziły już bowiem miedzy innymi  takie osoby jak Stanisław Maciejewicz, Marek Kraskiewicz, Józef Jarmuła, Andrzej Huszcza, Bernard Jąder, Bogusław Nowak czy Waldemar Walczak.

– Niezmiernie się cieszę, że takie spotkanie będzie miało miejsce właśnie w Gorzowie. Spotkania z kibicami to zawsze duża radość, zwłaszcza w gronie tak wspaniałych kolegów. Porozmawiamy o starych i nowych czasach w naprawdę zacnym gronie. Serdecznie wszystkich zapraszam a symboliczna „cegiełka” za wstęp jak zwykle zostanie spożytkowana na pomoc byłym zawodnikom sportu żużlowego. Waszej redakcji serdecznie dziękuje za inicjatywę oraz nagłośnienie planowanego spotkania – mówi Bogusław Nowak.

Ze swojej strony dodamy, że jak zwykle podczas naszych inicjatyw będzie można zrobić coś dobrego dla innych. Wejście na spotkanie będzie kosztowało 25 złotych i będzie to symboliczna „cegiełka” na fundację wspomnianego wcześniej Bogusława Nowaka, legendy Stali Gorzów.

Spotkanie rozpocznie się w sobotę, 25 czerwca, o godz. 14.30 na Barce Jadwiga na bulwarze nad Wartą. Liczba miejsc ograniczona jest do 50. Wszystkie osoby chętne do udziału w tym wyjątkowym, kameralnym spotkaniu prosimy o maila na adres [email protected]