Główny partner portalu

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Jaimon Lidsey nie będzie mógł wziąć udziału w sobotnim meczu 2. Ligi Żużlowej. Australijczyk doznał kontuzji w starciu z Optibet Lokomotivem Daugavpils i czeka go przerwa od startów. Rawiczanie zdecydowali się więc na ładny gest i chcą wygrać spotkanie z MSC Wolfe Wittstock dla swojego lidera.

Lidsey, ze względu na starty w Fogo Unii, nie odjechał w tym sezonie zbyt wielu wyścigów dla rawiczan. Jeśli już jednak pojawiał się w składzie, to solidnie punktował. Na ten moment legitymuje się średnią 2,176 punktu na bieg i jest najskuteczniejszym żużlowcem Niedźwiadków.

W najbliższym meczu Lidseya zastąpi Matthew Gillmore. Ekipa Kolejarza nie zapomina jednak o swoim kontuzjowanym zawodniku. Klub przygotował bowiem specjalne plakaty jasno wskazujące, komu będzie zadedykowane zwycięstwo.

Przypomnijmy, że spotkanie Niedźwiadków z Wilkami rozpocznie się w niedzielę o godz. 12. Zdecydowanym faworytem do zgarnięcia trzech oczek będą rawiczanie, którzy w pierwszym tegorocznym meczu obu drużyn triumfowali 56:33.