Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Niedzielne spotkanie pomiędzy KS Apatorem Toruń a Orlen Oil Motorem Lublin przerwało serię zwycięstw drużyny z Lublina. Gospodarze zwyciężyli mecz 48:42. Z dobrej strony pokazał się junior lubelskich Koziołków, który podsumował to spotkanie i… odniósł się do plotek na swój temat.

 

Motor Lublin był do tej pory drużyną niepokonaną w PGE Ekstralidze. Zawodnikom Apatora Toruń udało się jednak przełamać serię wspaniałych zwycięstw Motoru i pokonać drużynę przyjezdną z sześciopunktową przewagą. Z 42 punktów lublinian sześć z nich należało do nowego juniora Motoru – Wiktora Przyjemskiego. Do tej pory nabytek tej drużyny spisuje się dobrze i dokłada cenne punkty do wyników.

– Myślę, że było dobrze, biorąc pod uwagę to, że nie miałem okazji dużo jeździć na tym torze. Nie jechałem tu żadnego meczu ligowego, a do zawodów młodzieżowych nie można tego toru porównywać. Liczyłem trochę na czwarty start, ale wiadomo, że trener wybiera bardziej doświadczonych zawodników. Nie mam do nikogo pretensji. Szkoda tylko, że drużyna przegrała, ale czułem, że to będzie ciężki mecz i nie będzie nam łatwo. Ten mecz był jak kubeł zimnej wody dla nas – mówi Wiktor Przyjemski.

Żużel. Przyszedł na świat w… budynku straży pożarnej, ścigał się z orkiestrą na torze. Przyjaciel Plecha, który zmienił Fundina (WYWIAD) – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Żużel. Byki w tarapatach, ale jeszcze nie spadły! W Lesznie jest nadzieja! – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)

Mimo, że sezon trwa w pełni, a do jego zakończenia, a tym bardziej do okienka transferowego, jeszcze sporo czasu, media obiegają informacje o przyszłości Wiktora Przyjemskiego. Spekuluje się o jego odejściu z Motoru Lublin i podpisaniu kontraktu z Polonią Bydgoszcz w przypadku potencjalnego awansu. – Z nikim nie rozmawiałem na ten temat, na to przyjdzie czas. Jeszcze trochę sezonu przed nami, skupiamy się na jeździe i zobaczymy co będzie w przyszłym sezonie – komentuje junior Motoru Lublin.