Stadion Olimpijski fot. Paweł Prochowski
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

PGE Ekstraliga przedstawiła już obsady sędziowskie na kluczowe starcia sezonu. Rewanżowe spotkania o medale posędziują Krzysztof Meyze i Piotr Lis. Pierwszy z wymienionych poprowadzi wielki finał trzeci raz z rzędu.

 

W niedzielę powinniśmy poznać medalistów tegorocznych Drużynowych Mistrzostw Polski. Najpierw, o godz. 16.30, Moje Bermudy Stal Gorzów stoczy rewanżowy bój o trzecie miejsce z Fogo Unią Leszno. Arbitrem tego spotkania będzie Piotr Lis. Nad spotkaniem czuwać mają również Jacek Woźniak, Marcin Bordewicz i Grzegorz Sokołowski.

Po pojedynku na stadionie im. Edwarda Jancarza kibiców czekają wielkie emocje na Stadionie Olimpijskim. Betard Sparta Wrocław i Motor Lublin zmierzą się w pojedynku o złoto. Sporne kwestie w tym meczu ma rozstrzygać Krzysztof Meyze. Komisarzami i kontrolerem będą natomiast Arkadiusz Kalwasiński, Błażej Demski i Rafał Wojciechowski. Warto dodać, że dla arbitra z Wtelna będzie to trzeci rewanżowy finał z rzędu. W sezonach 2019 i 2020 prowadził rewanżowe starcia odpowiednio Fogo Unii Leszno z Betard Spartą Wrocław oraz Fogo Unii Leszno z Moje Bermudy Stalą Gorzów.

Moje Bermudy Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno – Eleven Sports – godz. 16.30

Sędzia: Piotr Lis
Komisarz toru: Jacek Woźniak
Komisarz techniczny: Marcin Bordewicz
Kontroler motocykli: Grzegorz Sokołowski

Betard Sparta Wrocław – Motor Lublin – nSport+ – godz. 19.15

Sędzia: Krzysztof Meyze
Komisarz toru: Arkadiusz Kalwasiński
Komisarz techniczny: Błażej Demski
Kontroler motocykli: Rafał Wojciechowski