Wczoraj rozegrano pierwszą rundę Drużynowych Mistrzostw Rosji w wyścigach lodowych. Podczas zawodów doszło do makabrycznie wyglądającego upadku.
Turniej rozegrany w Kamieńsku Uralskim wygrali zawodnicy Ufy. W dodatkowym biegu Nikita Bogdanow pokonał Igora Kononowa. Drugie miejsce przypadło zawodnikom Mega Łady Togliatti. Na najniższym stopniu podium stanęli gospodarze z Kamieńska.
W czternastym biegu doszło do koszmarnie wyglądającego wypadku, w którym uczestniczyli Nikolai Krasnikow oraz Dmitry Koltakow. W wyniku upadku Krasnikow złamał ramię, a jego rywal skończył z kontuzją łopatki.
– Na lód chodzę od dwudziestu lat, ale takiego wypadku nie widziałem, aby zawodnik na motocyklu leciał tak widowiskowo w powietrzu – napisał nam jeden z rosyjskich dziennikarzy.
Podium zawodów w Rosji:
- Ufa 38+3
- Mega Lada Togliatti 38+2
- Metallurg Kamieńsk 36



CZYTAJ TAKŻE:








Żużel. Dudek Wskrzeszony. Rok, w którym powrócił na tron
Żużel. Co za wynik Wilków Krosno! Doyle już ściąga tłumy?
Żużel. Przyjemski zrobił duży progres. Mówi, co poprawił w swojej jeździe
Żużel. Perfekcyjne ruchy PSŻ-u? To pierwszy krok do PGE Ekstraligi!
Żużel. Unia Tarnów walczy o licencję! Padł termin spłaty
Żużel. GKM ma asa w rękawie? Może wskoczyć do składu!