Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle punktów wywalczył w Gorzowie Andres Thomsen wygrywając pierwszy turniej Grand Prix w swojej karierze

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów wywalczył w Gorzowie Andres Thomsen wygrywając pierwszy turniej Grand Prix w swojej karierze

Żużel. Konkurs na 75-lecie Stali. Kibice stworzą wyjątkowe kartki pocztowe

Zdj.: Facebook/Stal Gorzów
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Klub Sportowy Stal Gorzów ogłasza nietypowy konkurs dla wszystkich sympatyków nadwarciańskiej drużyny, ale i nie tylko, bo wziąć w nim udział może każdy.

 

W tym roku gorzowski klub obchodzi jubileusz 75-lecia istnienia. Z tej okazji władze Stali szykują szereg atrakcji dla fanów, a takim zwieńczeniem świętowania, o którym marzą w Gorzowie, miałoby być złoto wywalczone przez Stalowców w najlepszej żużlowej lidze świata w sezonie 2022.

Zanim jednak sezon ruszy Stal Gorzów ogłosiła konkurs, w którym wziąć udział może każdy chętny. Co należy zrobić? Zadanie jest banalnie proste. Wystarczy trochę kreatywności i do dzieła.

KS Stal Gorzów wspólnie z gorzowskim oddziałem Poczty Polskiej uzgodniły warunki współpracy w ramach której powstanie specjalnie dedykowana jubileuszowi kartka pocztowa oraz znaczek.

Autorem kartki oraz znaczka upamiętniającego 75-lecie Stali Gorzów może stać się każdy z Was. Wystarczy stworzyć niepowtarzalny projekt kartki pocztowej oraz znaczka, wysłać na adres e-mail: [email protected] i czekać na rozstrzygnięcie. Macie czas do 20 marca.

Zwycięzców poznamy 26 marca podczas sparingowych derbów lubuskich.

Zatem, do dzieła!