Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Przed ZOOleszcz GKM-em bardzo trudny czas. W dwóch najbliższych spotkaniach Gołębie najprawdopodobniej będą musiały walczyć bez swojego kapitana i kreowanego przed sezonem na lidera drużyny, Jasona Doyle’a. Australijczyk zaliczył potwornie wyglądający upadek podczas meczu ligi brytyjskiej i na pewno nie wystąpi w derbach z KS Apatorem. Długo wydawało się, że dodatkowo grudziądzanie będą musieli sobie radzić bez „zastępstwa zawodnika”.

 

W związku z tym, że w awizowanych składach na mecz z ebut.pl Stalą Gorzów pojawił się junior, kibice wściekli się na Doyle’a. Zarzucali mu, ze zależy mu tylko na cyklu Grand Prix. Nie brakowało bardzo ostrych wpisów. Na jeden z nich zdecydował się odpowiedzieć Doyle.

Żużel. Znamy pełną obsadę GP Challenge. O awans do cyklu powalczy czterech Polaków!

Żużel. GKM bez zastępstwa zawodnika! Poznaliśmy składy na mecz w Gorzowie

– Ty j****y egoisto, co ty robisz? Klub ma derby z Toruniem i nie może za ciebie stosować ZZki, bo chcesz wystartować w Grand Prix? Zmarzlik cie niszczy i nic nie możesz z tym zrobić. Prawdziwy kapitan? P*****l się, koleś – napisał wyraźnie sfrustrowany fan.

Doyle bardzo szybko zareagował, odpowiadając „kibicowi” w równie dosadny sposób. – Tak wielu popaprańców jest na tym świecie! – krótko zripostował.

To nie pierwsza taka sytuacja, gdy Doyle nie pozostaje dłużny obrażającym go kibicom. Na początku sezonu, podczas w IMME w Łodzi, Australijczyk ostro potraktował Szymona Woźniaka, przez co ten drugi musiał się wycofać z zawodów. Wówczas nie wytrzymała jedna z fanek, która kazała Doyle’owi… doić kangury. Wtedy 38-latek także wyprowadził szybką ripostę. Innym razem, kibice w Lesznie zgotowali mu „gorące” powitanie – z trybun oprócz gwizdów i wyzwisk leciały jednodolarówki z podobizną Australijczyka. Ten w odwecie postanowił im pokazać środkowy palec.

Około godziny 10.30 GKM zakomunikował, że Australijczyk podjął decyzję korzystną dla drużyny. W meczu derbowym Gołębie skorzystają z „ZZ”. To oznacza, że Doyle’a nie zobaczymy w turnieju GP w Pradze.

Żużel. Ważna decyzja Doyle’a! GKM z ZZ, Australijczyk straci rundę GP! – PoBandzie – Portal Sportowy (po-bandzie.com.pl)