Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle punktów po dwóch turniejach IMP mają Bartosz Zmarzlik oraz Dominik Kubera

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów po dwóch turniejach IMP mają Bartosz Zmarzlik oraz Dominik Kubera

Żużel. Kibice w Zielonej Górze obejrzą mecz z Landshut Devils za darmo!

fot. Twitter Falubazu Zielona Góra
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Stelmet Falubaz Zielona Góra po fatalnym występie w Gdańsku nie miał zbyt dobrej prasy. Atmosfera wokół klubu zrobiła się dosyć gęsta, toteż władze postanowiły w pewien sposób wynagrodzić kibicom słaby występ poprzez umożliwienie obejrzenia najbliższego meczu za darmo.

 

Poniżej zamieszczamy oryginalny komunikat klubu:

Komunikat Zarządu ZKŻ SSA
Falubaz to Wy, nasi najlepsi na świecie kibice. Dziękujemy Wam za obecność i doping na każdym meczu. Wiemy, że bardzo przeżywacie nasze sukcesy i równie mocno porażki – takie jak ta w ostatnim meczu wyjazdowym w Gdańsku.

Chcemy Wam choć w pewien sposób zrekompensować to nieudane dla nas spotkanie, dlatego decyzją Zarządu ZKŻ SSA, Moniki Zapotocznej i Wojciecha Domagały, mecz z Trans MF Landshut Devils obejrzycie za darmo!

Bardzo potrzebujemy Waszego wsparcia, by w kolejnej fazie rozgrywek jechać na wysokim poziomie. Zrobimy wszystko, by tak właśnie było i obiecujemy, że damy z siebie wszystko, by już Was nie zawodzić. Do zobaczenia przy W69!

Jednocześnie informujemy, że Zarząd klubu w najbliższych dniach uważnie przeanalizuje obecną sytuację drużyny i podejmie decyzje, które wpłyną na poprawę jej funkcjonowania, a co za tym idzie, wynik sportowy w kolejnych meczach.

ZWROTY ZAKUPIONYCH BILETÓW
Zwrot zakupionych biletów należy dokonać w punkcie zakupu. Natomiast zwrot biletów zakupionych w serwisie biletynafalubaz.pl odbędzie się automatycznie w ciągu 14 dni roboczych.”