Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

W niedzielę odbyło się podsumowanie sezonu bydgoskiego okręgu Polskiego Związku Motorowego. Podczas spotkania doceniony został przedstawiciel sportu żużlowego – Jerzy Kanclerz. Sternik Abramczyk Polonii Bydgoszcz otrzymał złotą Odznakę Honorową PZM.

 

Podczas corocznych spotkań wręczane są nagrody dla zawodników i klubów za tytuły wywalczone w zawodach okręgowych. Puchary otrzymali m.in. przedstawiciele miniżużla (Maksymilian Pawełczak w klasie 85-125 cm i Kevin Małkiewicz w klasie 250 cm). Nagrodą za zasługi dla sportu doceniony został natomiast Jerzy Kanclerz.

– Mieliśmy uroczyste spotkanie zarządu okręgowego. Podsumowaliśmy na nim pracę okręgu, w którym w tym roku odbyło się 177 imprez, w tym sześć międzynarodowych. Było na nim około 80 osób związanych z przeróżnymi sportami motorowymi od żużla po chociażby kartingi. Bardzo mi miło, że otrzymałem takie wyróżnienie i za nie dziękuję – mówi nam Jerzy Kanclerz.

Dodajmy, że jest to kolejna nagroda dla szefa bydgoskiego klubu. Wcześniej został on odznaczony brązową i srebrną odznaką.