Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle punktów po dwóch turniejach IMP mają Bartosz Zmarzlik oraz Dominik Kubera

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów po dwóch turniejach IMP mają Bartosz Zmarzlik oraz Dominik Kubera
Jakub Miśkowiak fot. Kamil Woldański
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

W niedzielny wieczór kibice zielona-energia.com Włókniarza w końcu mogli ponownie poczuć wielką dumę ze swojego utalentowanego juniora. Jakub Miśkowiak był najskuteczniejszym zawodnikiem Lwów w rywalizacji z Moje Bermudy Stalą Gorzów i poprowadził zespół do wygranej. Po zawodach 21-latek nie krył radości przed naszą kamerą.

 

W rywalizacji z żółto-niebieskimi junior pojawił się na torze aż sześć razy i zgarnął aż 15 oczek. Jedynym rywalem, który wjeżdżał na metę przed Miśkowiakiem był Martin Vaculik. – Dzisiaj fajny mecz. Pierwszy wynik dwucyfrowy w tym roku. Na pewno to cieszy, bo też miałem swoje problemy. Zmagałem się z nimi od początku sezonu. Fajnie to zagrało. Chłodna głowa i oby tak dalej – mówił młodzieżowiec biało-zielonych.

Mistrz świata juniorów, podobnie jak inni zawodnicy, nie ukrywa, że bardzo potrzebne są mu kolejne zwycięstwa. Na początku rozgrywek udanych występów na koncie żużlowca Lwów brakowało. – Inaczej czuję się teraz na motorze, mam lepsze starty. Różnica polega na tym, że jak wygrywam, to mam pewność siebie i czuję się pewniej przed kolejnymi biegami. Jestem naładowany pozytywnie i fajnie się czuję – zaznaczył Miśkowiak.

Więcej poniżej.