Finał Speedway of Nations – dzień 2.

2020-10-17 19:00:00

Finał PGE Ekstraligi: Fogo Unia Leszno – Moje Bermudy Stal Gorzów 59:30 (103:76)

2020-10-11 19:15:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław – RM Solar Falubaz Zielona Góra 50:40

2020-10-11 16:30:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno 46:44

2020-10-09 20:30:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: RM Solar Falubaz Zielona Góra – Betard Sparta Wrocław 37:32

2020-10-09 18:00:00

Zakończona

Przejdź

PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław 55:34 (99:80)

2020-10-04 19:15:00

Zakończona

Przejdź

Żużel. Gorzowianie zmieniają klimat. Stal wybiera się na zgrupowanie na Teneryfę

Moje Bermudy Stal Gorzów Wielkopolski. Foto: Radek Kalina, Stal Gorzów

Nieodłącznym elementem przygotowań do sezonu zawodników Stali Gorzów jest obóz integracyjny. Przez ostatnie lata drużyna prowadzona przez trenera Stanisława Chomskiego jeździła w góry. W tym roku postanowiono to zmienić i Stalowcy wybiorą się w zupełnie inny klimat… na Teneryfę.

– W okresie przygotowań zawodnicy chcieli zmiany otoczenia. Nie wszyscy zawodnicy są fanami zimowej aury, stąd pomyśleliśmy, żeby wybrać się wspólnie na Teneryfę i tam pojeździć na crossie, czy rowerach. Na pewno będzie to mile spędzony czas w gronie drużyny i zarządu – powiedział Tomasz Michalski, dyrektor zarządzający w gorzowskim klubie.

W obozie udział wezmą wszyscy zawodnicy Stali Gorzów, sztab szkoleniowy oraz cały zarząd. Srebrni medaliści w Hiszpanii spędzą osiem dni. Obóz odbędzie się od 14 do 21 lutego.

Głównym celem obozu jest przede wszystkim integracja drużyny, ale jest to również czas wspólnych treningów. Obecność całej drużyny w jednym miejscu będzie też znakomitą okazją do zrealizowania działań marketingowych. – Główną ideą tego wyjazdu jest integracja zespołu, lepsze zrozumienie siebie nawzajem. Mamy zaplanowane również działania marketingowe. Treningami zajmować się będą trenerzy Stanisław Chomski i Piotr Paluch – dodał dyrektor Michalski.

Obecny czas z powodu pandemii jest dla nas wszystkich bardzo trudny i nieprzewidywalny. Czy gorzowski klub przygotował sobie plan awaryjny na wypadek, gdyby sprawdził się czarny scenariusz, w którym wylot na Teneryfę okaże się niemożliwy? – Na dziś wyjechać można, trzeba zrobić tylko badania. Do badań – testów covidowych zawodnicy są przyzwyczajeni, więc takim badaniom również przed wylotem się poddamy. Nie wiemy, jakie będą za miesiąc obostrzenia w Hiszpanii, czy w Polsce. Wszyscy zawodnicy są zdeklarowani, abyśmy wspólnie przeszli testy i mogli polecieć na Teneryfę. Co będzie za miesiąc trudno nam powiedzieć. Szykujemy się do naprawdę fajnego wyjazdu – zakończył Tomasz Michalski.

Po powrocie z Teneryfy, jeżeli aura będzie łaskawa i na to pozwoli, zawodnicy powoli będą szykować się do wyjazdu na tor.

2 Responses

 1. Biedacy…na Teneryfę ? Integracja ?
  Co oni pi……lą ?
  Za KIBICOWSKIE PIENIĄDZE robią sobie wakacje ???? SZOK !!!!
  A Ty Kibolu staleczki PŁAĆ !!!

  1. Za jakie kibicowskie skoro ograniczenia kibiców były ?
   Za kibicowskie to nawet do Zielonej Gory by mie dojechali !!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.