Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle punktów wywalczył w Gorzowie Andres Thomsen wygrywając pierwszy turniej Grand Prix w swojej karierze

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów wywalczył w Gorzowie Andres Thomsen wygrywając pierwszy turniej Grand Prix w swojej karierze
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

We wtorek mistrz świata – Bartosz Zmarzlik – wygrał bydgoskie Kryterium Asów. Z dobrej strony w zawodach pokazał się również m.in. Kai Huckenbeck, który jeszcze w ubiegłym sezonie reprezentował barwy miejscowej Polonii. Niemiec zawody zakończył na siódmym miejscu.

– Zawody mogę ocenić jako te pozytywne. Fajnie było pościgać się w Bydgoszczy. Wprawdzie zająłem siódme miejsce, ale wydaje mi się, że w paru biegach pokazałem dobrą jazdę. To był dopiero mój drugi start w tym sezonie i liczę, że kolejne będą jeszcze lepsze. Dobrze się czuję na bydgoskim torze i wtorkowy występ to potwierdził. Kolejne starty przewiduję 9 oraz 10 kwietnia. Wtedy z Landshut mamy się zmierzyć w pojedynkach sparingowych z ekipą Leszna – mówi nam Niemiec.

Pozytywnie występ Huckenbacka ocenił również przed kamerami telewizyjnymi  jego były szef, Jerzy Kanclerz. – Kai pojechał ładnie i na pewno pokazał, że startując u nas poznał dobrze nas tor. Życzę Sławkowi Kryjomowi, aby tak samo Kai spisywał się dla zespołu z Landshut – podsumował Kanclerz.