Główny partner portalu

fot. media klubowe Cellfast Wilków
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Już w najbliższy poniedziałek Cellfast Wilki Krosno zmierzą się ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk. Starcie będzie dla gospodarzy szczególne ze względu na to, że to pierwsze spotkanie podkarpackiej drużyny przy świeżo zbudowanych jupiterach. Jak się okazuje, wieczorny pojedynek cieszy się dużym zainteresowaniem kibiców.

 

Sympatycy Cellfast Wilków ustawili się w długiej kolejce już na godzinę przed rozpoczęciem sprzedaży wejściówek. Biletów nie ma zbyt wiele, ponieważ wciąż obowiązują obostrzenia dotyczące obecności kibiców na trybunach. Podczas meczu z gdańszczanami stadion przy Legionów będzie mógł być wypełniony w 25 proc.

Zaległy mecz 5. kolejki eWinner 1. Ligi będzie istotny dla układu tabeli. Krośnianie będą chcieli potwierdzić swoją znakomitą formę i umocnić się na pierwszym miejscu w tabeli. Gdańszczanie z kolei muszą odrabiać punkty stracone na własnym torze i zamierzają zdobyć twierdzę Wilków.

Przypomnijmy, że mecz wyjątkowo nie rozpocznie się o godz. 18, jak większość poniedziałkowych spotkań, a o godz. 20.30. Wszystko przez dopasowanie terminarza pod Euro 2020. Właśnie w poniedziałek o 18 pierwszy mecz na Mistrzostwach Europy rozegra reprezentacja Polski. Biało-czerwoni zmierzą się w Sankt Petersburgu ze Słowacją.