Główny partner portalu

Tai Woffinden. Fot: GB Speedway Team
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Tai Woffinden znany jest z tego, że kocha adrenalinę. Kolejnym tego dowodem są zdjęcia, które trzykrotny mistrz świata zamieścił na Instagramie. Brytyjczyk skoczył z samolotu dzięki uprzejmości firmy Skydive Wrocław.

 

W ostatnim czasie Brytyjczyk podejmuje się wielu ekscytujących wyzwań. 1 lutego Woffinden, w szczytnym celu, brał udział w wyzwaniu polegającym na 24-godzinnej jeździe na rowerze stacjonarnym. Przez kontuzję zawodnikowi ze Scunthorpe udało się wytrzymać 13 godzin, ale i tak był to naprawdę duży wyczyn.

Teraz przyszedł czas na kolejne wyzwanie żużlowca i skok ze spadochronem. Skok z wrocławską firmą Skydive rozpoczyna się od 15-minutowego lotu samolotem. Następnie ochotnik wyskakuje z samolotu i przez 50 sekund swobodnie spada z prędkością 200 km/h.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Tai Woffinden (@twoffinden)

Przypomnijmy, że już w najbliższy weekend Woffindena czekają bardzo ważne zawody. W piątek i sobotę we Wrocławiu odbędą się bowiem rundy cyklu Grand Prix. Po dwóch turniejach Brytyjczyk znajduje się na piątym miejscu w klasyfikacji z 24 punktami.