Liczba tygodnia

Kliknij→

Tyle punktów po dwóch turniejach IMP mają Bartosz Zmarzlik oraz Dominik Kubera

LICZBA TYGODNIA LOTTO

Tyle punktów po dwóch turniejach IMP mają Bartosz Zmarzlik oraz Dominik Kubera
Greg Hancock/ fot. Jarosław Pabijan
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

Nie jest tajemnicą, że Greg Hancock wciąż lubi wskakiwać na motocykl. Amerykanin szkoli młodzieżowców Betard Sparty Wrocław i często na własnym przykładzie pokazuje im pewne zachowania na torze. W środowe popołudnie czterokrotny mistrz świata pochwalił się swoją formą w mediach społecznościowych.

 

Hancock jest konsultantem ds. szkolenia w Betard Sparcie od bieżących rozgrywek. Jak sam przyznał w niedawnej rozmowie z naszym portalem, praca z młodzieżą sprawia mu wielką radość. Potwierdzał również, że wciąż wsiada na motocykl. – Faktycznie tak się zdarza, że sam wsiadam na motocykl. Czasami samo mówienie nie wystarczy, jeśli chcesz w żużlu kogoś czegoś nauczyć. Trzeba pokazać „namacalnie” pewne elementy. Wtedy wsiadam na motocykl i demonstruję jak należy poprawnie coś zrobić. Młodzież inaczej też na to patrzy. Oni nie traktują tego tak, że się mądrzę, tylko, że demonstruję im coś na torze  – mówił czterokrotny mistrz świata.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Greg Hancock (@greghancock45)

Przypomnijmy, że pewne jest już, iż w kolejnym roku Amerykanin wciąż będzie zajmował się najmłodszymi zawodnikami Betard Sparty. Trenerem pierwszej drużyny pozostanie natomiast Dariusz Śledź.